اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

کارتن بسته‌بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی

کارتن بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل

اگر بخواهیم از تجهیزات بسته‌بندی و باربری نام ببریم، قطعا کارتن بسته‌بندی از مهم‌ترین اقلام است. کارتن‌های بسته‌بندی به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند، که در بین آنها، کارتن‌های 5 لایه (5 لا) از بقیه کارتن‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و طرفدار بیشتری دارند.

کارتن بسته‌بندی

کارتن‌های بسته‌بندی از تجهیزات ضروری و مهم در باربری و جابه‌جایی هستند. اگر کارتن‌های بسته‌بندی نباشند، پروسه باربری و جابه‌جایی به مشکل اساسی بر می‌خورد. کارتن‌ها به صورت کلی به دو دسته، کارتون عادی و کارتن دایکاتی تقسیم می‌شوند. اکثر کارتن‌های بازار از نوع معمولی هستند. کارتن‌های دایکاتی به نوعی از این محصول گفته می‌شود که با دستگاه دایکات برش داده می‌شوند. ما در مرکز باربری تک بارپارسیان، برای جابه‌جایی اثاثیه شما عزیزان، از انواع کارتن‌های بسته‌بندی با مرغوب‌ترین کیفیت استفاده می‌کنیم.

کاربرد کارتن‌ بسته‌بندی اثاث کشی

اگر بخواهیم درباره کاربرد و استفاده کارتن‌های بسته‌بندی توضیح دهیم، بهتر است به موارد استفاده این محصول توجه کنیم. استفاده از کارتن‌های بسته‌بندی روزبه‌روز در حال افزایش است. از جمله کاربرد‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مهم و ضروری در پروسه بسته‌بندی محصولات آرایشی و بهداشتی
  • مورد استفاده در بازار برای بسته‌بندی وسایل
  • جهت انبار کردن وسایل بسیار کاربردی و مهم است
  • در صنعت غذا‌های آماده مانند: پیتزا، ناگت مرغ و.. از اهمیت بالایی برخوردار است
  • برای نگهداری و انتقال لوازم صنعتی مانند: قطعات ماشین، اجناس استوک و.. کاربردی است
  • پرکاربرد در صنعت باربری و جابه‌جایی

موارد بالا نمونه کوچکی از کاربرد و اهمیت کارتن‌های بسته‌بندی است که برای شما عزیزان بیان کردیم. در ادامه مقاله بیشتر با این محصول و چگونگی تهیه آن آشنا خواهید شد.

انواع کارتن‌های بسته‌بندی

کارتن‌های بسته‌بندی با توجه به نیاز مشتریان و زمینه فعالیت آنها، دارای انواع مختلفی هستند. رایج‌ترین کارتن‌های بسته‌بندی عبارت‌اند از: مقوا‌های بسته‌بندی، کارتن‌های مخصوص کتاب، جعبه‌های مخصوص غذا و شیرینی، کارتن برای جابه‌جایی اثاثیه و لوازم. ضخامت و اندازه کارتن‌های بسته‌بندیبا توجه به موارد استفاده آن متغیر است. برای مثال: کارتن‌های باربری باید از ضخامت و تحمل بیشتری برخوردار باشند نسبت به کارت‌های دیگر. در ادامه به بررسی چند مورد از کارتن‌های بسته‌بندی می‌پردازیم.

کارتن‌ بسته‌بندی 3 لایه

این نوع کارتن که به کارتن 3 لایه (3 لا) شناخته می‌شود، برای جابه‌جایی وسایل معمولی مانند: لوازم شکستنی، وسایل با وزن متوسط، کتاب و.. کابرد دارد. این کارتن دارای 2 لایه صاف و یک لایه موج دار(فلوت) است. برای تهیه این مدل می‌توانید به شرکت‌های تولید کارتن مراجعه کنید. یک راه دیگر برای تهیه این کارتن، مراجعه به مغازه داران و فروشگاه‌های بازار است.

کارتن بسته‌بندی 5 لایه

از محبوب‌ترین کارتن‌ بسته‌بندی در بازار، کارتن 5 لایه (5 لا) است. این مدل کارتن‌ به دلیل ضخامت نسبتا بالا و قدرت تحمل متوسط خود، در بین مردم و شرکت‌ها، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و محبوبیت زیادی دارد. کارتن 5 لایه دارای 3 لایه صاف و 2 لایه فلوت است. لایه فلوت یا موج دار این کارتن بسته نوع و استفاده آن فرق می‌کند. تقسیم‌بندی لایه موج‌دار کارتن 5 لا شامل: لایه A، لایه B، لایهC  و لایه E می‌شود.

جعبه‌ مخصوص بسته‌بندی کاغذ

جعبه‌های بسته‌بندی کاغذ از استحکام و مقاومت بالایی برخوردارند که برای نگهداری و بایگانی کردن کاغذها در حجم بالا بسیار مناسب هستند. این نوع کارتن در برخی از ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل جنس با کیفیتی که کارتن‌های بسته‌بندی کاغذ دارند، قیمت آنها نسبت به دیگر کارتن‌های بسته‌بندی اندکی بیشتر است. شما عزیزان برای تهیه بهترین کارتن‌های بسته‌بندی و متناسب با نیاز خود، می‌توانید با مرکز تک بارپارسیان تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از ارائه مشاوره رایگان به شما، کارتن متناسب با نیاز شما را مشخص می‌کنند و برای تهیه آن شما را راهنمایی خواهند کرد.

کارتن‌های رگال‌‌دار

حمل و بسته‌بندی لباس‌ها مانند جابه‌جایی وسایل و اثاثیه منزل نیست. عده‌ زیادی از مردم برای جابه‌جایی لباس‌ها از چمدان، ساک دستی، کیف یا نایلون استفاده می‌کنند. استفاده از این نایلون یا کیف باعث می‌شود لباس‌ها چروک شوند. یک گزینه مناسب برای جابه‌جایی لباس‌‎ها، استفاده از کارتن‌های رگال‌دار است. این مدل کارتن بسته‌بندی، لباس‌ها را به صورت ایستاده قرار می‌دهد و از چروک شدن و کثیف شدن آنها جلوگیری می‌کند.

قیمت کارتن‌های بسته‌بندی مخصوص اسباب کشی منزل

یکی از فاکتور‌های مهم در انتخاب کارتن‌های بسته‌بندی، توجه به قیمت آنها است. با توجه نوسان قیمت در بازار، نمی‌توان برای همه کارتن‌ها یک قیمت واحد تعیین کرد. همانطور که می‌دانید، کارتن‌های بسته‌بندی تنوع زیادی دارند. برای مشخص کردن قیمت کارتن‌ها بهتر است به جنس، نوع، کاربرد و کیفیت مواد به کار رفته در آنها توجه کنید. مجموعه تک بارپارسیان در سراسر تهران دارای شعبه‌های مختلف است. مرکز ما در کنار خدمات باربری، انواع کارتن‌های بسته‌بندی را نیز برای فروش در اختیاز شما عزیزان قرار می‌دهد. برای تهیه این محصولات می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان در مرکز باربری استفاده کنید.

تمامی تعرفه‌ها از جمله قیمت کارتن‌های بسته‌بندی درمرکز باربری تک بارپارسیان، زیر نظر اتحادیه باربری تهران می‌باشد. از این رو شما عزیزان با مراجعه به هر یک از شعبه‌های تک بارپارسیان در تهران، می‌توانید در نهایت اطمینان، محصولات بسته‌بندی را بخرید.

خرید کارتن‌های بسته‌بندی در تهران

اگر در تهران به دنبال یک شرکت یا ارگان مناسب برای خرید کارتن‌های بسته‌بندی می‌گردید، پیشنهاد می‌دهیم از با مرکز باربری تک بارپارسیان ارتباط بگیرید. ما در مرکز باربری به صورت تخصصی و حرفه‌ای انواع کارتن‌های بسته‌بندی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، در کنار خدمات باربری به مشتریان عزیز در سراسر تهران ارائه می‌دهیم. بعضی از مردم برای خرید کارتن‌های بسته‌بندی در تهران ممکن است دچار مشکل شوند. قیمت مناسب در کنار جنس باکیفیت، یکی از دغدغه‌های این عزیزان است. برای خرید کارتن‌های بسته‌بندی در تهران، می‌توانید به شرکت‌های کارتن‌سازی، بازار و مرکز باربری تک بارپارسیان مراجعه فرمائید.

سفارش کارتن‌های بسته‌بندی

یکی از راه‌های تهیه کارتن‌های بسته‌بندی، سفارش آنها به صورت اینترنتی است. با مراجعه به سایت تک بارپارسیان به راحتی می‌توانید به شماره‌های مرکز دسترسی پیدا کنید. با تماس با مرکز، کارشناسان مجموعه شما را در انتخاب کارتن‌های بسته‌بندی مناسب با شرایط و نیازتان راهنمایی می‌کنند. افراد خدماتی مرکز، سفارشات شما را در کمترین زمان برای شما عزیزان ارسال می‌کنند. همچنین می‌توانید به صورت حضوری به یکی از مراکز باربری در تهران مراجعه کنید و کارتن‌های بسته‌بندی مدنظر خود را تهیه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

8 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

علی رغم
آگوست 6, 2022 22:49

خیلی خوب بسته بندی میکنید

پروانه خوشحال
آگوست 8, 2022 01:08

بسته بندی شون عالیع

تابستونی
آگوست 8, 2022 22:09

باربری خوبیه پیشنهادش میکنم ..البته حتما هماهنگ کنین

خوب بودن راضی هستیم
آگوست 11, 2022 09:09

عالی

👌👌🌺

علی رضا الیا
آگوست 12, 2022 22:24

خوشحالم تکبار پارسیان انتخاب کردم

علامی.محمد
آگوست 14, 2022 22:40

کارتن بسته بندی خودتون میارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.