اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

نکات اسباب کشی ۱

نکته های اسباب کشی

نکته های اسباب کشی

قبل از اسباب کشی باید نکات مختلفی در نظر گرفته شود که در این مقاله به این نکات اشاره خواهیم کرد: یکی از مراحل مهم اسباب کشی بسته بندی وسایل می باشد. اگر این کار را خودتان انجام می دهید بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه در ادامه این مقاله افزایش دهید.

فاکتورهای بسته بندی:

بسته بندی محکم یکی از نکته های اسباب کشی می باشد. لوازم باید طوری بسته بندی شوند بطوری که برای سفرهای طولانی جمع آوری شده اند.بسته بندی بادوام تر باعث محافظت بیشتر از وسایل می شود برای این کار باید از چسب های پهن در هر ۴ طرف کارتن ها استفاده کنیم.

یکی دیگر از نکته های اسباب کشی در باربری برچسب گذاشتن بر روی کارتن بسته بندی می باشد. برای وسایل مختلف از کارت های مختلف استفاده کنید و انواع کارتن ها را در اختیار داشته باشید. از فوم های ضربه گیر و عایق های مختلف برای محافظت از وسایل استفاده کنید.

دیگر نکات اسباب کشی

جمع کردن اسباب را با لوازم و اشیای غیر ضروری آغاز کنید. هرچقدر به زمان نقل و انتقال نزدیک می شوید باید قید استفاده از لوازم را بزنید و آنها را هم جمع کنید. در این مرحله که چند روز بیشتر به زمان اسباب کشی باقی نمانده با نزدیک ترین آژانس حمل بار تماس گرفته و روز اسباب کشی را اطلاع دهید. بهتر است صبح اول وقت را برای اسباب کشی انتخاب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

مصطفی رمضانی
آوریل 26, 2022 00:28

عالی.. بسته بندی که عالی بود ممنون

نکات خوبی رو گفتید متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.