اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

باربری در شمال تهران

باربری شمال تهران «اتوبار تک بار پارسیان»

امروزه حمل و نقل بار و اثاث‌کشی منزل به امری تخصصی بدل شده که نیازمند علم و دانش مخصوص به خود است. این فرایند باعث پدید آمدن بنگاه های اقتصادی بسیاری در این زمینه شده و بازار رقابتی شدیدی را پدید آورده است. حدودا از 20 سال پیش باربری در شمال تهران رونق گرفت و شرکت های باربری شروع به رقابت کردند.

اتوبار تک بار پارسیان از جمله موسسات اقتصادی است که حمل و نقل و باربری شمال تهران را برای شما به ساده‌ترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان انجام می دهد.
یکی از شرکت‌های حمل و نقل اثایه منزل، شرکت تک بار پارسیان است. این شرکت با ارائه خدمات شبانه روزی و با سالها سابقه درخشان در خدمات باربری و حمل لوازم منزل، اداری، تجاری و جهیزیه عروس ، جابجایی بار و اثاث کشی ، آماده ارائه خدمات باربری در باربری منطقه 1 تهران می‌باشد.

از جمله مناطق تهران که این روزها دارای میزان زیادی حمل و نقل دارد، شمال تهران است. در باربری تک بار پارسیان با بهره‌گیری از سالها تجربه آماده‌ایم تا آنچه را که شما از یک جابه‌جایی بی دغدغه انتظار دارید را فراهم کنیم. شما همشهریان عزیز در شمال تهران با تکیه بر رزومه قابل اطمینان گروه اجرایی در اتوبار و باربری تک بار پارسیان می‌توانید به تجربه اسباب کشی منظم و برنامه ریزی شده دست یابید.

باربری در منطقه شمال تهران


جهت آشنایی با باربری در شمال تهران لازم است مناطق شمال تهران را بشناسیم. مناطق باربری شمال تهران شامل: تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، چیذر، دارآباد، ولنجک، جوزستان، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، دزاشیب، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه است که شرکت اتوبار تک بار پارسیان با شناخت و آشنایی که با منطقه دارد می تواند بهترین انتخاب ممکن برای حمل و نقل اثاثیه منزل شما باشد.

باربری درون شهری در شمال تهران

جابه‌جایی بار، محموله و اثاث در محدوده شمال تهران که در جدول زیر آمده است، از جمله خدمات اصلی تک بار پارسیان است. در باربری درون شهری تک بار پارسیان، مبدا و مقصد جابه‌جایی در تهران قرار دارد و نرخی که برای آن تعیین می‌شود متفاوت از باربری برون شهری خواهد بود. اثاث منزل، جهیزیه، شرکت‌ها، دفاتر و سایر محموله‌ها در کمال سلامت و اطمینان توسط باربری و اتوبار تک بار پارسیان جابه‌جا شده و به مقصد می‌رسند.

ردیفنام باربریمحدوده فعالیت
1محدوده زعفرانیه
2محدوده الهیه
3محدوده فرشته
4محدوده نیاوران
5محدوده محمودیه
6محدوده مقدس اردبیلی
7محدوده ولنجک
8محدوده آصف
9محدوده قیطریه
10محدوده کامرانیه
11محدوده جماران
12محدوده فرمانیه
13محدوده دزاشیب
14محدوده چیذر
15محدوده آجودانیه
16محدوده دروس
17محدوده قلهک
18محدوده سعادت آباد
19محدوده خیابان اختیاریه
20محدوده خیابان ظفر
21محدوده ونک
22محدوده پارک وی
23محدوده پاسداران
24محدوده تجریش
25محدوده باربری ملاصدرا
26محدوده میدان کتاب
27محدوده اندرزگو
28محدوده کوی فراز
29محدوده برج های آتی ساز
30محدوده منطقه نیایش
31محدوده منطقه پل رومی
32محدوده خیابان اوین
33محدوده درکه
34محدوده دار آباد
35محدوده دولت
36محدوده سئول
37محدوده اقدسیه
38محدوده نو بنیاد
39محدوده جردن
40محدوده ایونک
41محدوده آرژانتین
42محدوده میرداماد

باربری برون شهری در محدوده شمال تهران

باربری برون شهری یا حمل بار به شهرستان‌ها از دیگر خدمات تک بار پارسیان است که توسط افرادی خبره و کاربلد انجام می‌گیرد تا محموله در مسافت‌های طولانی، از ایمنی لازم برخوردار باشد. اثاث منزل، دفاتر، جهیزیه عروس، مواد اولیه و مواد غذایی، مصالح ساختمانی مانند گچ و سیمان، ماشین آلات و … از مواردی است که توسط تیم باتجربه موسسه حمل و نقل تک بار پارسیان بارگیری می‌شوند و راننده تک بار پارسیان آن‌ها را به سایر شهرها و استان‌های هدف جابه‌جا می‌کند.

خدمات باربری و اتوبار در محدوده شمال تهران با «تک بار پارسیان»

خدمات باربری در منطقه شمال تهران

 1. ارسال سرویس مناسب باربری ( وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیون و …) از مقصد به سایر نقاط تهران
 2. اعزام نیروی ماهر و ورزیده جهت جابجایی وسایل و لوازم منزل و اداری
 3. ارسال لوازم بسته بندی با قیمت مناسب
 4. مشاوره و راهنمایی به صورت ۲۴ ساعته ( حتی در ایام تعطیل )
 5. بیمه باربری و کالا برای حمل و نقل برون شهری
 6. مزایای استفاده از شرکت باربری اتوبار تک بار پارسیان
 7. صرفه جویی در هزینه و زمان
 8. استفاده از انواع ماشین
 9. بسته بندی حرفه ای
 10. کادر مجرب
 11. استفاده از تجهیزات و ابزار به روز
 12. بیمه باربری و …

خدمات مشتریان باربری شمال تهران


رضایت مشتری اصل و هدف این شرکت باربری است که توسط مدیریت این مجموعه همواره مورد توجه قرار می گیرد و تمام برنامه های شرکت اتوبار پارسیان در راستای جلب رضایت مشتری است. استفاده از کادر مجرب و حرفه ای و ماشین های بروز و مجهز حمل اثاث گواهی بر این اصل است. شرکت اتوبار تک بار پارسیان با داشتن پشتیبانی 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز پذیرای مشتریان و همشهریان عزیز می باشد.

مشاوره حمل بار و اثاث کشی منزل در محدوده شمال تهران

مشاوره رایگان باربری در محدوده شمال تهران

بدون شک یکی از بهترین خدماتی که یک شرکت می‌تواند ارائه دهد، مشاوره و راهنمایی مشتریان و مراجعه کنندگان خواهد بود و تک بار پارسیان نیز از آن مستثنی نیست. مشاورین تک بار پارسیان از تجربه کافی برای ارائه خدمات مشاوره باربری برخوردار هستند و به طور کامل و جامع خدمات این موسسه را برای مشتریان توضیح می‌دهند. همچنین ارائه پیشنهادات مفید در مورد بهترین زمان حمل و نقل، نحوه کاهش هزینه‌ها، مناسب ترین ماشین باربری و … توسط مشاورین دلسوز و خبره تک بار پارسیان انجام می‌شود. مشاوران ما در طول 24 ساعت آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. همین الان تلفن را بردارید و با شماره ۰۲۱۲۲۸۴۰۱۶۵ تا از مشاوره رایگان تک بار پارسیان بهره مند شوید.

جلب رضایت مشتری در باربری شمال تهران


مهم ترین معیار برای کسب رضایت مشتری این است که بار در امنیت کامل و اسرع وقت انتقال یابد. مرکز اتوبار تک بار پارسیان در شمال تهران در صدد جلب رضایتمندی مشتری است و آرمان شرکت نیز مورد تایید بودن مرکز خدمات باربری تک بار پارسیان توسط مشتری است.

اعتبار اتوبار منطقه شمال تهران


در طی چندین سال کار و فعالیت در زمینه باربری شرکت تک بار پارسیان توانسته است اعتبار کافی برای برترین بودن در بازار رقابتی این کار را داشته باشد. این اعتبار جز با رضایت مشتری امکان پذیر نمی شد.

اعتماد به باربری منطقه شمال تهران

تحویل به موقع، سلامت و امنیت بار باعث اعتماد مشتریان عزیز به مرکز خدماتی تک بار پارسیان است. اعتماد به خدمات این موسسه اقتصادی در بالا بردن اعتماد به نفس و رضایت از کار کارکنان در تک بار پارسیان شمال تهران منجر شده است. رضایت مشتریان و همچنین رضایت کارکنان اثربخشی فعالیت های شرکت باربری تک بار پارسیان را بالا برده است.

هزینه حمل بار در شمال تهران

هزینه های باربری در بنگاه اقتصادی تک بار پارسیان با توجه به وضعیت معیشتی افراد جامعه تعیین می شود. این کار با اهداف آسان سازی بهره مندی تمامی اقشار جامعه از خدمات تک بار پارسیان انجام شده است. هزینه حمل بار بسته به نوع بار و مسافت انتقال آن است و هزینه اضافی از کسی گرفته نمی شود.

هزینه اسباب کشی در محدوده شمال تهران


تمام تعرفه‌ها و نرخ‌هایی که تک بار پارسیان به مشتری اعلام می‌کند، همان نرخ تعیین شده اتحادیه باربری تهران است. اتحادیه باربری در تهران برای دستمزد کارگر اسباب کشی، ساعت کار و سایر خدمات باربری‌ها، نرخ‌های مشخصی را تعیین می‌کند. باربری‌هایی که قیمت‌های نجومی درخواست می‌کنند بی گمان از نرخ‌های مصوب این اتحادیه پیروی نکرده‌اند.

قیمت باربری در منطقه شمال تهران


یکی از مهم ترین مسائل در هنگام اسباب کشی وجود دارد قیمت باربری در تهران می باشد که بایستی قبل از شروع اسباب کشی بین مشتری و شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی(باربری و اتوبارها)به توافق کامل رسید. در تک بار پارسیان یک قیمت کامل شسته و رفته به مشتری ارائه داده می شود و از تمامی مواردی که بر روی قیمت اسباب کشی در طول جابجایی تاثیر می گذارد ، به مشتری اطلاع داده می شود. قیمت اتوبار تک بار پارسیان طبق نرخ اتحادیه می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود.

ردیفنوع سرویسقیمت سه ساعتساعت اضافی
1خاور داخلی400150
2کارگر خاور داخلی10050
3نیسان داخلی250100
4کارگر نیسان داخلی10050
5کارگر بسته بندی20060
6بیمه هر میلیون3 هزار

موارد زیادی وجود دارد که بر روی قیمت اسباب کشی تاثیر می گذارند که در ادامه به چند مورد اشاره خواهیم کرد:

 • نوع خودرو باربری می باشد (کامیون ، خاور ، کامیونت ، نیسان و وانت بار)
 • تعداد کارگر حمل اثاثیه منزل (بصورت پیش فرش 4 نفر می باشد که شما می توانید زیاد یا کم کنید)
 • مسیر اسباب کشی (فاصله کیلومتری بین مبدا و مقصد جابجایی )
 • ساعت اضافی (در هر صورت اگر تیم حمل بار به دلیل مشکلات ساعت اضافی به کارگرفته شود توسط مشتری بایستی هزینه اضافی را پرداخت کند.)
 • استفاده از خدمات (شما می توانید به عنوان مثال از خدمات بسته بندی نیز استفاده کنید که باربری شمال تهران با دریافت هزینه یک تیم به همراه لوازم کامل بسته بندی به محل قبل از تیم بارگیری به محل اعزام می کند.)
 • تعداد طبقات و پیاده روی ( اگر هم در مبدا و هم مقصد تیم اسباب کشی به دلایل متفاوت که خودرو از محل بارگیری و تخلیه دور باشد و پیاده روی داشته باشد هزینه اسباب کشی افزایش خواهد داشت . همچنین درصورت نداشتن آسانسور باربری هم در محل و هم مقصد ، درصورت جابجایی لوازم سنگین مانند یخچال ، گاوصندوق ، پیانو ، میز غذا خوری و… (کلیه لوازم سنگین) بر اساس تعداد طبقات جابجایی هزینه دریافت خواهد شد.

در ادامه به مواردی که در تعیین نرخ باربری باربری شمال تهران لحاظ می‌شود، اشاره می‌کنیم.

نوع ماشین باربری در منطقه شمال تهران


روی ماشین‌های باربری مختلف نرخ‌های جداگانه‌ای تعبیه شده است. قیمت حمل بار با نیسان و کامیونت کمتر از کامیون و خاور است. یکی از دلایل این تفاوت قیمت میزان سوخت مصرفی بیشتر، توسط ماشین‌های بزرگ‌تر است. تعداد دفعات رفت و برگشت ماشین باربری نیز در محاسبه هزینه باربری تاثیر دارد بنابراین باربری شمال تهران با توجه به نوع و حجم بار بهترین ماشین باربری را اعزام می‌کند تا با حداقل رفت برگشت کل بار جابه‌جا شود و از طرفی ماشین‌های بزرگ برای بار کم ارسال نکند.

نوع بسته‌بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده شمال تهران

اگر بخواهید بسته‌بندی اثاث منزل را به تیم بسته بندی باربری شمال تهران بسپارید، بر هزینه‌های باربری که در نهایت باید پرداخت کنید اضافه خواهد شد. مقدار هزینه بسته بندی نیز به تعداد لوازم منزل یا میزان بار بستگی دارد. میزان لوازم شکستنی و حساس منزل که باید بهتر بسته بندی شوند، روی تعیین نرخ بسته بندی تاثیر دارد. برای بسته بندی نیاز به ابزار و لوازمی مختص این کار است که از طرف باربری شمال تهران به محل مورد نظر فرستاده می‌شود مثل نایلون و کارتن و… که هزینه آن‌ها روی نرخ نهایی باربری لحاظ می‌شود. تیم تک بار پارسیان محکم‌ترین و ایمن‌ترین بسته بندی را با به به کار بردن حداقل لوازم به انجام می‌رساند تا به این ترتیب در هزینه‌ها صرفه جویی شود.

حمل لوازم سنگین

برای جابه‌جایی لوازم فوق سنگین منزل مثل یخچال، گاوصندوق، پیانو، و سایر بارهای سنگین توسط موسسه اتوبار تک بار پارسیان، هزینه‌ای جدا از سایر لوازم در نظر گرفته می‌شود. دلیل این هزینه جدا، سختی و دشواری‌های زیاد جابه‌جایی و حمل اینگونه لوازم به سمت ماشین باربری یا انتقال آن به مقصد است. از طرفی حمل این نوع اجسام وقت زیادی از کارگر حمل بار و راننده خواهد گرفت.

مسافت

فاصله مبدا و مقصد باربری از عوامل بسیار مهم تعیین کننده نرخ باربری تک بار پارسیان شمال تهران است. هر چه ماشین باربری فاصله بیشتری را برای رسیدن به مقصد باربری طی کند، هزینه‌های نهایی بیشتر خواهد شد و بلعکس.

چیدمان اثاث منزل

در صورتی که وظیفه چیدمان وسایل منزل را به تیم باربری تک بار پارسیان بسپارید، هزینه‌ای که در آخر پرداخت می‌کنید افزایش خواهد یافت.

انجام امور فنی

انجام امور فنی قبل از باربری مثل جداسازی اتصالات لوازم آشپزخانه، پایین آوردن لوستر و… یا امور فنی بعد از جابه‌جایی مثل راه اندازی لوازم برق، بررسی ایمنی منزل، بررسی لوله‌ها و شیرآلات، بررسی پریزهای برق و… بر هزینه‌های باربری تاثیرگذار است.

تعداد کارگر باربری در منطقه شمال تهران

اتحادیه باربری تهران برای هر کارگر حمل اثاثیه، نرخ مشخصی را به شرکت‌های باربری اعلام می‌کند و بر این اساس بسته به تعداد کارگر درخواستی توسط مشتری، بخشی از هزینه‌های باربری محاسبه خواهد شد.

تعداد ساعت کار

متوسط زمانی که برای یک اسباب کشی معمولی در نظر گرفته شده 3 ساعت است. اگر اسباب کشی یا حمل بار به دلیل حجم زیاد بار یا موارد دیگری، بیشتر از این زمان طول بکشد هزینه های باربری نهایی افزایش خواهد یافت.

فضای راه پله و نبود آسانسور

راه پله کوچک و نامناسب فرآیند جابه‌جایی لوازم را برای تیم باربری بسیار مشکل می‌کند بنابراین منازلی که دارای چنین راه پله‌هایی هستند باید هزینه باربری بیشتری پرداخت کنند. اگر منزل مسکونی یا مبدا در طبقه دوم به بعد ساختمان قرار داشته باشد و این ساختمان مجهز به آسانسور نباشد، تیم باربری مجبور خواهند شد تا کل لوازم را از راه پله جابه‌جا کنند که در نتیجه انرژی و زمان بیشتری صرف خواهد شد و هزینه ها افزایش می‌یابد.

خدمات بیمه باربری در شمال تهران

بیمه بار خسارت ناشی از حوادث ناگهانی و غیرمترقبه را به کمترین حد ممکن می رساند. مشتری اتوبار تک بار پارسیان آسوده خاطر از اینکه چه نوع باری را جهت حمل و نقل دارد می تواند بار خود را به دست ما بسپارد. بیمه نامه های این شرکت تضمینی برای امنیت بار شماست. خیال راحت شما از سلامت بار و پرداخت خسارت در صورت آسیب دیدن از ویژگی هایی است که باعث تمایز موسسه تک بار پارسیان شمال تهران از سایر رقیبان خود می شود.

مراحل باربری در منطقه شمال تهران

فرایند حمل و نقل اثاثیه منزل توسط خانواده‌ها، فرایندی دشوار و زمان‌بر است. اگر بنا باشد هر خانواده ای به تنها این فرایند را انجام دهد؛ می‌تواند به یک کابوس تبدیل شود. چه بهتر که این جریان به همراه یک تیم حرفه ای صورت گیرد تا در زمان و هزینه صرفه جویی شود. خدمات باربری اتوبار تک بار پارسیان تمام تلاش خود را می‌کند که بار همشهریان عزیز را از تهران به سراسر کشور و از سراسر شهرستان های تهران به تهران، به ویژه منطقه شمال تهران در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین امکانات منتقل نماید.

چگونگی حمل ایمن اثاثیه منازل در اتوبار منطقه شمال تهران

وسایل و ملزومات هر خانه ای دارایی و سرمایه آن خانواده است. حفظ سلامتی و نگهداری از اثاثیه با ارزش خانواده ها از مهمترین وظایف و مسئولیت هایی است که باربری های معتبر در تهران و کل کشور با آن روبرو هستند. برای این که بار مشتری ایمن و سالم به مقصد برسد در باربری ها تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است. از جمله آن تمهیدات می توان به استفاده از کادر مجرب و کارآزموده ، استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن حمل و نقل و خدمات حمایتی چون بیمه بار اشاره کرد.

حمل بار سنگین و مبلمان به صورت ایمن در باربری شمال تهران

حمل اثاثیه سنگین در باربری محدوده شمال تهران

حمل بار سنگین و لوازم سنگین منزل مثل یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، گاوصندوق، پیانو و … توسط تک بار پارسیان با سهولت انجام می گیرد. شرط جابه‌جایی لوازم منزل فقط تعداد افراد بیشتر برای جابه‌جایی نیست بلکه نحوه جابه‌جایی این لوازم اهمیت بیشتری دارد. این کار اگر توسط افراد ماهر و باتجربه در این زمینه انجام نگیرد، احتمال برخورد وسیله به در و دیوار، نرده‌های راه پله یا آسانسور وجود خواهد داشت. موسسه باربری تک بار پارسیان از بهترین لوازم و تجهیزات بسته بندی و جابه‌جایی، برای حمل مطمئن لوازم فوق سنگین استفاده می کند.

نکات ضروری در جابه‌جایی لوازم سنگین و حساس منزل

قدم اول: 24 ساعت قبل از حرکت یخچال را از برق بکشید.

قدم دوم: لوازم مانند لباس شویی ، لوله های آب ، آب سردکن یخچال ، دستگاه تصفیه آب و غیره را از لوله های آب ، گاز و سیم های برق را جدا کنید. همه لوازم را تمیز کنید و از خشک بودن آن ها مطمئن شوید.

قدم سوم: هر قطعه ای که قابل جدا شدن است را در بسته های ویژه بگذارید و روی بسته بنویسید که چه چیزی داخل آن بسته یا کارتون قرار داده اید. تلویزیون ، پیانو، ماکروفر، لوستر و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه خود بسته بندی کنید.

قدم چهارم: کمد لباس ، اجاق گاز، لباسشویی، بوفه، مبلمان ، میز نهار خوری ، کمد بچه، سرویس خواب و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم  یا پتو و پارچه های ضخیم بپوشانید و با طناب های محکم سفت ببندید.

پیشنهاد آخر: شما می توانید دستگیره ها ، پایه ها و لوازم جانبی وسایل را جدا کنید و در بسته های مشخص قرار دهید و روی هر بسته بنویسد که فلان جزء  مربوط به فلان وسیله در این بسته قرار دارد.

بارگیری حرفه ای باربری در شمال تهران

نحوه بارگیری، پس از بسته بندی ایمن نقش مهمی را در سلامت کالا هنگام حمل و نقل ایفا می کند. نحوه حمل لوازم از پله و عبور دادن آن ها از در و قرار دادن درست آن‌ها در ماشین باربری از مواردی است که توسط تیم حرفه ای تک بار پارسیان شمال تهران رعایت می شود. نحوه چیدن و کنار هم قراردادن بسته‌ها و محموله در ماشین باربری به طوری که فضای کمی اشغال شود، موضوع مهمی است که انجام درست آن در سلامت بار و کاهش هزینه‌ها بسیار مهم است و تک بار پارسیان انجام دهنده درست تمامی این موارد است.

باربری مبل و جهیزیه در شمال تهران

جابه‌جایی مبلمان منزل یا محل کار نیازمند بسته بندی درست و استفاده از لوازم مخصوص جهت بسته بندی مبلمان است. به علاوه بسته بندی و جابه‌جایی مبلمان کاری سخت و طاقت فرسا است که حداقل به دو نفر نیاز دارد و اگر مبلمان به صورت درست بسته بندی نشوند دسته، تاج یا پایه‌های مبل هنگام جابه‌جایی آسیب می‌بینند و گرد و خاک روی سطح آن قرار می‌گیرد. اتوبار تک بار پارسیان از چرخ‌های مخصوص جهت انتقال باربری مبل و جهیزیه به سمت ماشین باربری استفاده می‌کند و به این ترتیب روی کف منزل یا در و دیوار به علت جابه‌جایی مبلمان خط و خراش ایجاد نمی‌شود. تیم تک بار پارسیان شمال تهران به منظور بسته بندی ایمن مبلمان از جدیدترین ابزارهای بسته بندی یعنی فوم، نایلون حباب دار، استرچ رپ و… بهره می‌برد. انتقال لوازم جهیزیه نو عروسان به مقصد، حساسیت بیشتری می‌طلبد زیرا همه وسایل نو هستند اما باربری تک بار پارسیان تمام مراحل حمل و نقل یعنی بسته بندی، بارگیری و تخلیه جهیزیه را با دقت هرچه بیشتر انجام می دهد تا کوچک‌ترین آسیبی به لوازم وارد نشود.

شیوه درست حمل بار چگونه است؟

در دید اول به نظر می رسد باربری و حمل بار کار بسیار آسانی می باشد که هر فردی قادر به انجام آن است. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که چنین فکری می کنید ، توصیه می‌کنیم که این مقاله را تا آخر مطالعه نمایید.

واقعیت این است که باربری مانند هر شغل دیگری به تخصص و تجربه بسیار زیادی احتیاج دارد. اما متاسفانه بعضی افراد آن را ساده قلمداد می کنند و به همین علت در هنگام حمل بار به خودشان و یا اسباب و وسایل خود آسیب می‌رسانند.اگر این اثاث و لوازم حساس باشند یا ارزش زیادی داشته باشند مشکل چند برابر خواهد شد. پس لازم می دانیم که در این مقاله به صورت کامل نکاتی را برای مشتریان عزیز توضیح دهیم که به آنها در درک شیوه صحیح حمل و نقل بار کمک کند.

نکاتی در مورد باربری و حمل بار

 • قبل از شروع باربری وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. اقلامی مانند چسب، قیچی، کاتر و مواردی از این قبیل را قبل از شروع به کار حمل بار یا بسته بندی تهیه کنید و در جای مشخصی بگذارید.
 • هرگز برای بلند کردن بارها به کمر خود فشار نیاورید. بهترین و مناسب ترین مدل بدن برای بلند کردن وسیله های سنگین این است که در حالت نیمه نشسته بر روی پاهای خود قرار گرفته و جسم را به بدن خود نزدیک کنید.
 • از چرخ‌های حمل بار استفاده کنید. بارها را به تنهایی جا‌به‌جا نکنید. بالابرها و آسانسورها گزینه های خوبی برای حمل بار می باشند. مراقب وزن بیش از حد بار باشید.
 • وسایل و اثاثیه را متعادل بلند و جا به جا کنید. هرگز چندین جعبه سنگین را برای بلند کردن بر روی یکدیگر قرار ندهید. این عمل تعادل را به هم می ریزد. بارها را تا جایی که برای شما قابل حمل و نقل است بلند کنید و به گونه ای حرکت کنید که در هر لحظه بتوانید جلوی پای خود را بدون مشکل ببینید.
 • در مورد تعدادی از جعبه‌ها باید بیشتر مراقب باشید. جعبه‌های محتوی مایعات و یا ظرف های شکستنی را با دقت بیشتری حمل کنید. دقت کنید تا زمین نخورید. برخی سطوح شیبدار هستند و برخی دیگر لغزنده. در هنگام راه رفتن بر روی این سطح ها بیشتر دقت کنید.
 • اگر نمی‌توانید به تنهایی وسایل را از روی زمین جا به جا کنید به خود فشار بیش از حد وارد نکنید. از چند نفر بخواهید که شما را کمک کنند.
 • روز جابه‌جایی لوازم و اثاثیه منزل، لباس راحت و مخصوص کار بپوشید. در این صورت دغدغه پاره شدن و خراب شدن و یا کثیف شدن لباس‌هایتان را نخواهید داشت.
 • اگر فکر می‌کنید بلند کردن وسایل سنگین برایتان سخت است، آنها را بر روی زمین جا به جا کنید.
 • داخل اتومبیل حمل بار (وانت،نسیان یا خاور و…) را با پتو و یا موکت کاملا بپوشانید. برای مراقبت از پایه‌های صندلی و مبل ها آنها را درون ماشین باربری مجهز به وسایلی مانند پتو و یا موکت حمل و نقل کنید.
 • اگر وسایل شما خودشان جعبه مخصوصی دارند می‌توانید آنها را با آن ها به خود درون جعبه بزرگتری که برای باربری مناسب است، قرار دهید.

بطور کلی با رعایت این اصول در باربری علاوه حفظ سلامت و امنیت بار، از آسیب رسیدن به خود ، اطرافیان و زخمی شدن دیوارها و لوازم دیگر هنگام حمل بار تا حد زیادی جلوگیری خواهید نمود. ضمن اینکه حمل برخی از اثاث منزل مانند یخچال های ساید بای ساید ، مبلمان بزرگ و حساس ، پیانو و… نیاز به دقت و تجربه مضاعف دارد.

استفاده از لوازم حمل بار مناسب و مجهز

هر کالا برای حمل و نقل نیازمند وسیله مخصوص برای جا به جایی است. شرکت های باربری با توجه به این موضوع باید به وسایل نقلیه مختلف مجهز باشند. بنابراین شرکت باربری باید طیف متنوعی از ماشین‌های باربری مثل کامیون، نیسان، خاور، ترانزیت و … را به این منظور فراهم کند. بسته به نوع بار، حجم بار و میزان مسافتی که باید تا مقصد طی شود، بهترین و مناسب‌ترین ماشین حمل و نقل توسط اتوبار تک بار پارسیان به مشتری عزیز پیشنهاد می شود.

بسته‌بندی لوازم منزل در باربری شمال تهران

بسته بندی اصولی بار قواعد و روش های مخصوص به خود را دارد. اگر اصول بسته بندی به طور صحیح رعایت نشود باعث ورود خسارت و صدمه به بار مشتریان می شود. در ادامه به روش بسته بندی اصولی توسط کادر حرفه ای مرکز باربری اتوبار پارسیان می پردازیم.

آموزش بسته‌بندی اثاثیه منزل مهم ترین اقدام پس از مشخص شدن جنس وسیله شامل:

 1. انتخاب کارتن مناسب
 2. چیدمان صحیح
 3. استفاده از پارچه‌های مناسب، پلاستیک حباب‌دار و موارد مشابه برای محافظت از اثاثی
 4. فاکتور دیگر که طریقه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مسافت بین مبدا و مقصد است. مثلا برای مسافت‌های طولانی از کارتن‌های اسباب کشی بادوام و چسب‌های پهن و محکم استفاده می شود. استفاده از جعبه و کارتن‌های مخصوص هم یک خلاقیت در اسباب کشی و بسته بندی اثاث کشی است که توسط این بنگاه ارائه می شود.
بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل با کارتن اسباب کشی

تجهیزات و لوازم بسته‌بندی اثاثیه در شمال تهران به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن اثاثیه خود را بسته بندی کنید.

در این بخش نکات نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی مطرح می کنیم:

 • کارتن پنج لایه، کارتن رگال‌دار برای بسته بندی لباس، باکس مخصوص حمل مواد غذایی منجمد و … از جمله تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی هستند.
 • وسایل چوبی زاویه‌دار مانند میزها بیشتر در معرض آسیب هستند. آنها با پلاستیک حباب دار یا حداقل پلاستیک ساده و روزنامه پوشانده می شود.
 • پیش از بسته‌بندی اثاثیه منزل و جمع آوری وسایل حتما از سلامت و استحکام جعبه‌ها مطمئن خواهیم شد.
 • به نحوه بسته بندی وسایل شکستنی برای اسباب کشی و حساسیت‌های آن توجه زیادی می شود.
 • پس از بسته بندی روی جعبه‌ها برچسب خواهیم زد.

چیدمان اصولی بار در اتوبار تک بار پارسیان شمال تهران: چیدمان از مهم ترین موضوعات اساسی اسباب کشی منزل است. برای اینکه چیدمان درست انجام شود لازم است بارها از همدیگر تفکیک شوند. بارهای بزرگ ، سنگین و محکم در یک ردیف و بارهای ظریف ، نازک و شکستنی در ردیفی دیگر قرار می گیرد. استفاده از تمام فضای درون خودرو حمل بار نکته دیگری است که در موقع چیدن بار باید به آن توجه کرد. استقرار درست و منظم به استفاده مفید از فضای خودرو منجر می شود. در اتوبار تک بار پارسیان این امر بسیار حائز اهمیت است.

چیدمان اثاثیه منزل و انجام امورات فنی پس از اسباب کشی از دیگر خدماتی است که این شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد.

استفاده از استرچ رپ در باربری محدوده شمال تهران

استرچ رپ (stretch wrap)، نواری است از جنس پلاستیک که مقاومت کششی بسیار زیادی دارد و معمولا از جنس پلی اتیلن که دانسیته پایینی دارد ساخته می شود و از آن هنگام بسته بندی کردن اثاثیه و هر نوع بار دیگری بهره می گیرند.

این محصول اکثر مواقع به منظور مراقبت و نگهداری از بسته بندی ها در هنگام حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در مواقعی هم برای قرار دادن وسایل در کنار هم استفاده می شود تا با این پوشش در هنگام باربری، اسباب و اثاثیه جا به جا نشوند و یا در برخورد با یکدیگر آسیبی نبینند. به همین جهت استرچ رپ امروزه در صنایع مختلفی جهت بسته بندی انواع کالا نیز بکار می رود. 

به این ترتیب استرچ رپ بهترین محصول برای جلوگیری از آسیب دیدگی و برخورد اسباب ها با یکدیگر بوده و علاوه بر این در زمان حمل بار به وسیله کارگران اتوبار از صدمه دیدن آن ها به طور کامل جلوگیری می کند.

بر اساس نوع کاربرد، استرچ رپ ها دارای میزان ضخامت و اندازه متفاوتی هستند که رایج ترین آنها نوار استرچ رنگی، استرچ یووی، نوارهای استرچ ضد استاتیک، پوشش پالت بادی می باشند.

مزایای استرچ رپ در بسته بندی اثاثیه منزل

این نوار ها قابلیت بازیافت دارند. مدل استرچ یووی بارها را در برار اشعه های آسیب زننده خورشید محافظت می کند.

علاوه بر این تمامی محموله را ار رطوبت و گرد و غبار مصون می کند و در آخر استرچ رپ دارای قیمت مناسبی است.

استفاده از استرچ رپ ها در بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکت و بخصوص جهت حمل بار به شهرستان و مسافت های طولانی (مانند حمل بار به خارج از کشور) امری ضروری محسوب می شود که تا حدود زیادی سلامت و امنیت باربری را تضمین می کند.


وظایف باربری در شمال تهران:


۱. لیست کارهای اسباب کشی را از قبل تهیه خواهیم کرد.

۲. زمان مورد نیاز برای بسته بندی و حمل وسایل را تخمین خواهیم زد.

3 . قبل از اسباب کشی کارتن با اندازه های مناسب تهیه خواهیم کرد.

4 . لوازم ضروری را در دسترس قرار دهیم و …

نکات ضروری هنگام بسته بندی صحیح لوازم شامل:


1- قبل از هر کاری وسایلی که کمتر نیاز دارید را بسته بندی کنید.

2- مشخصات هر بسته را با ماژیک روی کارتون ها و بسته بنویسد.

3- دقت کنید وسایل خیلی سنگین را توی کارتون های که تحمل وزن آنها را ندارند ، نگذارید. تناسب بین نوع جنس و کارتون بسته بندی را رعایت کنید.

4- فضای خالی کارتون ها را با مواد نرم و انعطاف پذیر مثل ، دستمال ، حوله ، فوم و نایلون پر کنید.

5- سطوح مسطح و تخت را به صورت عمودی در کارتون قرار ندهید. سعی کنید ، بشقاب و قاب عکس و وسایل شبیه آن ها را به صورت افقی ته کارتون بچینید.

6- در حمل لوسترها و لوازم حساس شکستنی نکات ایمنی را رعایت کنید.

7- وسایل حساس شکستنی را در نایلون های حباب دار یا مواد نرم بپیچید.

8- سعی کنید ترکیبی از وسایل سنگین و سبک را در یک بسته قرار دهید تا تعادل وزن برقرار شود.

9- در آخر کار بسته بندی درب بسته ها را با چسب یا نایلون و طناب محکم ببندید.

کارگر اسباب کشی منزل مجرب و آموزش دیده

کادر با اخلاق، مجرب و آموزش دیده باربری در شمال تهران

جابه‌جایی و حمل بار به وسیله افراد ماهر و باتجربه از دلایل مراجعه مردم به اتوبار تک بار پارسیان است. افرادی که دارای مهارت بسته بندی و جا به جایی نباشند باعث بروز خسارت و آسیب می شوند. کادر تک بار پارسیان شمال تهران، کادری مجرب هستند که انتخاب آنها علاوه بر کار آموزدگی نیازمند اخلاق حسنه است. چرا که این افراد جدا از وظیفه خود به عنوان نماینده این موسسه حمل و نقل در تعامل با مشتری نیز هستند.

مهارت و دانش باربری در شمال تهران

حمل باربری تک بار پارسیان با توجه به حسن سابقه خود و همچنین کادر حرفه ای اش خدمات باربری را با بالاترین دقت و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد . از مهم ترین معیار های شرکت های باربری برای برترین بودن؛ پرسنل و نیروی انسانی آن شرکت است. تک بار پارسیان شمال تهران با استخدام و داشتن نیروی کار با تجربه، کار درست و متعهد قادر به ارائه خدمات باربری، بسته بندی و اسباب کشی در شمال تهران می باشد.

تکنسین فنی تک بار پارسیان در شمال تهران

بنگاه اقتصادی تک بار پارسیان افرادی را به عنوان کارشناس یا تکنسین فنی همراه تیم باربری به محل می‌فرستد. وظیفه این فرد نظارت بر عملکرد کارگران، رانندگان، تیم بسته بندی و … است تا کارها به بهترین شیوه و بدون هیچ کم و کاستی انجام گیرد. البته انجام امور فنی قبل و بعد از اسباب کشی یکی دیگر از وظایف بسیار مهم تکنسین فنی تک بار پارسیان است. امور فنی شامل تعمیرات لازم، چک کردن ایمنی منزل، قطع و نصب لوازم الکترونیکی، یخچال، لباسشویی، نصب پرده و لوستر و… است. در صورتی که بخواهید تکنسین فنی این کارها را انجام دهد دیگر نیازی به تماس با افراد مختلف و پرداخت هزینه‌های بیشتر نخواهید بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

13 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

با تشکر از مسئولیت پذیری تک بار پارسیان

اگر کسی قصد داشته باشد ازخدمات باربری در شمال تهران استفاده کند، احتمالا سؤالاتی برایش ایجاد می‌شود بنظرم بهتره از قبل پاسخ سوالات رو بررسی کند و بعد باربری رزرو کند

آزاده
می 21, 2022 21:46

ممنونم از صداقت گفتار و مسئولیت پذیری شما

بهترین باربری در این محدوده است.

اکبر صوفی
می 24, 2022 01:53

متشکر از خدمات خوب تکبار پارسیان

عیسی اقبالفر
ژوئن 2, 2022 01:09

مقاله کامل بود مچکر

اسباب کشی و جابجایی سخته اما وقتی با یه باربری خوب کار کنی نگران هیچی نیستی 👌

فرانک اسدی
ژوئن 15, 2022 15:13

بهترین باربری شمال و مازندران 👏

انقدر که تعریف شما رو شنیدم فقط میتونم به شما اعتماد کنم

خیلی خوشحالم شما رو پیدا کردم

بسیار بسیار عالی ، به سایر افراد هم پیشنهاد میکنم شما رو

بیمه نامه هم میدین؟

بهترین باربری شمال تهران
آگوست 18, 2022 10:46

بهترین در شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.