اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

اتوبار و باربری ونک

اتوبار و باربری در محدوده ونک

پیدا کردن یک باربری مطمئن برای حمل و بسته بندی اصولی بار این روزه از سخت ترین کارهاست. علاوه بر این 2 مورد با توجه به پیشرفت منطقه ونک و ساخت جاده‌ها و راه‌ها آشنایی با مسیر حمل و نقل نیز در زمینه دانش و آگاهی هر فردی نیست. تخصص و مهارت، نحوه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار به امری تخصصی بدل شده است و نیازمند نیروی متخصص خود است.

آشنایی با باربری ونک

اتوبار و باربری در محدوده ونک یکی از شعبه های تک بار پارسیان است؛ که در خدمت مشتریان قرار دارد. اگر شما ساکن محدوده ونک در تهران هستید و قصد اثاث کشی منزل در محدوده ونک را دارید، می‌توانید از امکانات این موسسه بهره ببرید. شعبه باربری ونک با در اختیار داشتن تجهیزات و استخدام نیروهای ماهر مناسب‌ترین گزینه برای همراهی در اثاث کشی شما همشهری عزیز است.

نرخ حمل و نقل در باربری ونک

تمام تعرفه‌ها و نرخ‌هایی که تک‌بار پارسیان ونک به مشتری اعلام می‌کند، همان نرخ تعیین شده اتحادیه باربری تهران است. اتحادیه باربری در تهران برای دستمزد کارگران، ساعت کار و سایر خدمات باربری‌ها، نرخ‌های مشخصی را تعیین می‌کند.

وسایل شما در باربری ونک بیمه خواهد شد تا خیال شما راحت باشد. بیمه‌نامه های باربری ونک همگی دارای اعتبار هستند، در صورت بروز هرگونه مشکل خسارت شما با ما خواهد بود.

خدمات باربری در محدوده ونک

خدمات باربری در محدوده ونک

از خدمات ارائه شده در باربری ونک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کارتن پنج لایه، کارتن رگال‌دار برای بسته بندی لباس، باکس مخصوص حمل مواد غذایی منجمد و … از جمله تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی هستند.
  2. وسایل چوبی زاویه‌دار مانند میزها بیشتر در معرض آسیب هستند. آنها با پلاستیک حباب دار یا حداقل پلاستیک ساده و روزنامه پوشانده می‌شود.
  3. پیش از بسته‌بندی و جمع‌آوری وسایل منزل حتما از سلامت و استحکام جعبه‌ها مطمئن خواهیم شد.
  4. به نحوه بسته‌بندی وسایل شکستنی برای اسباب‌کشی و حساسیت‌های آن توجه زیادی می‌شود.
  5. مقرون به صرفه بودن تعرفه‌ها و کرایه حمل
  6. آماده پاسخگویی و سرویس‌دهی به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی
  7. بیمه شدن تمام اثاثیه از مبدا تا مقصد
  8. دسترسی سریع به تمام نقاط شهر
  9. استفاده از مدرن‌ترین وسایل بسته‌بندی و …

خدمات باربری در ونک صرفا برای اطمینان خاطر و رضایت مشتری است. اصل این خدمات بر پایه توانایی نیروی انسانی اتوبار تک بار پارسیان است.

تجهیزات مخصوص جابه‌جایی و حمل اثاثیه در ونک

در شرکت اتوبار تک بار پارسیان شعبه ونک انواع ماشین برای حمل و نقل وسایل شما موجود است. از ماشین های ساده مثل وانت و نیسان گرفته تا ماشین هایی برای حمل وسایل حجیم و عظیم مانند خاورو ایسوز و وجود دارد. انتخاب نوع ماشین بسته به نیاز شماست. انواع ماشین حمل و نقل باربری در ونک مناسب حمل اثاثیه منزل بوده و موکت کاری و عایق کاری شده است.

تفکیک بار و وسایل در باربری ونک

باربری در ناحیه ونک برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود، انواع بار از هم تفکیک می‌شوند. بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف ، نازک و شکستنی در بخشی دیگر از ماشین حمل اثاثیه منزل در ونک قرار می‌گیرد. وسایل سنگین همچون کمد، یخچال و میز و … در انتهای ماشین حمل بار با دقت تمام توسط تیم باربری ونک چیدمان خواهد شد.

مراحل کار در باربری ونک

در قدم نخست با شرکت ما تماس خواهید گرفت. مشاوران ما بعد از تماس شما تمامی آنچه را که نیاز شماست به شما خواهند گفت. مرحله بعد در نظر گرفتن یک روز به عنوان روز بسته‌بندی است، کارگر حمل بار در ونک به مکان شما خواهند آمد و وسایل مورد نیاز را برای بسته‌بندی وسایل منزل را با خود خواهند آورد. پس از این مرحله نوبت به بارگیری اثاث منزل می‌رسد. نیروی کار در هنگام بارگیری اثاثیه منزل بیشترین دقت را خواهند داشت تا به وسایل شما آسیبی نرسد. بعد از رسیدن به مقصد بار شما تخلیه می‌شود و در مکان جدیدتان قرار خواهد گرفت. چیدمان خانه جدید شما نیز به عهده ماست. انجام یک سری امور فنی از قبیل تعمیرات لازم، چک کردن ایمنی منزل، قطع و نصب لوازم الکترونیکی، یخچال، لباسشویی، نصب پرده و لوستر و… توسط تیم باربری ونک انجام می‌شود.

بسته‌بندی اثاثیه منزل در ونک

انجام بسته‌بندی وسایل منزل، از وسایل و اثاث خانه تا گاو صندوق و کالا های حجیم امری تخصصی است. اهمیت بسته‌بندی درست در این است که اگر وسیله شما به درست بسته بندی نشود ممکن است در طول فرایند حمل دچار آسیب شود. در نتیجه بسته‌بندی از مراحل اساسی حمل بار است. شرکت اتوبار تک بار پارسیان در اولین قدم اثاث کشی منزل شما، بسته‌بندی همراه‌تان خواهد بود و با بسته‌بندی درست و اصولی توسط نیروی کار باربری ونک برای شما حمل و نقلی با خیال راحت فراهم می‌کند.

تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل در منطقه ونک

چیدمان اصولی‌بار در اتوبار منطقه ونک

 چیدمان از مهم‌ترین مراحل اسباب کشی منزل است. برای اینکه چیدمان درست انجام شود لازم است بارها از همدیگر تفکیک شوند. بارهای بزرگ ، سنگین و محکم در یک ردیف و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در ردیفی دیگر قرار می‌گیرد. استفاده از تمام فضای درون خودرو حمل بار نکته دیگری است که در موقع چیدن بار باید به آن توجه کرد. استقرار درست و منظم به استفاده مفید از فضای خودرو منجر می‌شود. در باربری ونک این امر بسیار حائز اهمیت است.

تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل در منطقه ونک

کاغذ بسته بندی:

شما به مقدار زیادی کاغذ بسته بندی نیاز دارید. بسیاری از مردم روزنامه های قدیمی خود را ذخیره و استفاده می‌کنند. با این حال، به یاد داشته باشید که جوهر در روزنامه به هیچ وجه خشک نمی‌شود. به همين دليل، كالاهایی كه در روزنامه‌ها پیچیده مي‌شوند، به احتمال زياد دچار خراش مي‌شوند و پس از باز كردن بسته‌بندی، نياز به تميز كردن دارند. برای اقلامی که ترجیح می‌دهید در حین جابجایی تمیز بمانند بهتر است از شرکت باربری ونک کاغذ بسته بندی تهیه کنید.

کارتن حمل وسیله:

شما به جعبه های مختلف در اندازه های مختلف نیاز دارید. تمام جعبه‌ها باید در شرایط مناسب باشند و باید روی آن‌ها پوشانده شود تا بتوان آنها را بسته بندی و مهر و موم کرد.

شما ممکن است شروع به جمع آوری کارتن از فروشگاه های محلی کنید ولی ما در باربری ونک این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. اغلب کارتن‌های موجود در فروشگاه‌های مواد غذایی بدون قسمت فوقانی هستند، ولی کارتن های تک بار پارسیان همگی مخصوص حمل و نقل و جابه‌جایی وسایل هستند.

نوار چسب مهر و موم:

بهترین نوار برای بسته‌بندی، نوار پلاستیکی است. عرض نوار چسب شما باید حداقل 1.5 تا 2 اینچ باشد.

ماژیک های علامت گذاری:

نشانه‌گذاری بر روی جعبه‌های بسته‌بندی شده با اطلاعاتی مانند محتویات جعبه شکستنی است “FRAGILE” از لزومات اسباب‌کشی است ، کارگران به شما اطلاع خواهند داد و گاهی جهت جعبه باید رو به بالا باشد،”THIS SIDE UP”.

دلایل انتخاب باربری در محدوده ونک؟

بدون شک تجربه و قدمت یک اتوبار می‌تواند به مشتریان اطمینان بیشتری بدهد. در عین حال استفاده از تجهیزات ویژه باربری نیز نقش تعیین کننده‌ای در بسته‌بندی ، حمل بدون خسارت و سرعت در خدمات دارد. از جمله موضوعاتی که اتو‌بار تک‌بار پارسیان در محدوده ونک به آن افتخار می‌کند، کارگران و پرسنل خود است که از خصوصیات آنها می‌توان به اخلاق‌خوش، قابل اعتماد بودن، دقت، سرعت و وجدان‌کاری توجه کرد. اگر شما هم تا کنون حتی یکبار برای باربری از شرکت تک بار پارسیان استفاده کرده باشید حتماً می‌دانید که این خصوصیات اخلاقی چقدر می تواند در مقوله اسباب کشی منزل مهم باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

18 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

مجید محبی
ژوئن 28, 2022 11:05

بهترین اتو باربری ونک تکبار پارسیانه واقعا پیشنهادش میکنم

مهدیه میرزایی
ژوئن 28, 2022 11:08

بهترین باربری ونک… تعریفتونو زیاد شنیده بودم

دو بار با شما اسباب کشی کردم هر دو بار با کمال میل انعام دادم و از خدمات راضی بودم پایدار باشید

شماره یکه ونک

خیلی عالی هستین

اسما جان
جولای 19, 2022 22:36

وسایل دوستم رو از شمال آوردین تهران خیلی راضی بود

منم راضیم خدایی باید حقیقت رو گفت

مهندس کیان
جولای 21, 2022 10:18

ماشین ها تمیز بودند

عبدالله شریفی
جولای 22, 2022 22:35

✅✅

تمیز و مرتب

Mochaker az shoma

علامی.محمد
جولای 29, 2022 21:10

👍👍منصف

سلام کارگر هم استخدام میکنین

مرتضی کلیدی
آگوست 5, 2022 00:50

تماس بگیرد باهاشون

جمشید کریمی
آگوست 6, 2022 22:47

یکی از با انصافتذین باربری تهران

Behtarin barbari Tehran

حسین خادم
سپتامبر 9, 2022 21:36

بهترین باربری ونک

سفارش باربری ونک تا همدان دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.