اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

اتوبار و باربری ولنجک

اتوبار و باربری در محدوده ولنجک

تک بار پارسیان علاوه بر تمام تهران و شهرستانها خدمات تخصصی در منطقه های شمال تهران انجام می‌دهد. یکی از این مناطق ولنجک است. اتو تک بار پارسیان با داشتن کادر مجرب و خوش برخورد از جمله بهترین باربری‌ در ولنجک می‌باشد. در باربری ولنجک بروزترین خدمات به مشتریان عزیز ساکن در این منطقه ارائه می‌شود. از صفر تا صد اسباب کشی خود را به ما بسپارید و نگران هیچ چیزی نباشید.

آشنایی با باربری ولنجک

اتوبار و باربری در ولنجک از شعبه های تک بار پارسیان است که در خدمت مشتریان قرار دارد. اگر شما ساکن ولنجک در تهران هستید و قصد یک اثاث کشی دارید می‌توانید از امکانات این موسسه بهره ببرید. شعبه باربری ولنجک با در اختیار داشتن تجهیزات و استخدام نیروهای ماهر مناسب‌ترین گزینه برای همراهی در اثاث کشی شما همشهری عزیز است.

بسته‌بندی و اسباب کشی منزل در ولنجک

انجام بسته‌بندی وسایل منزل، از وسایل و اثاث خانه تا گاو صندوق و کالا های حجیم امری تخصصی است. اهمیت بسته‌بندی درست در این است که اگر وسیله شما به درست بسته بندی نشود ممکن است در طول فرایند حمل دچار آسیب شود. در نتیجه بسته‌بندی از مراحل اساسی حمل بار است. شرکت اتوبار تک بار پارسیان ولنجک در اولین قدم اثاث کشی منزل شما، بسته‌بندی همراه‌تان خواهد بود و با بسته‌بندی درست و اصولی توسط نیروی کار باربری ولنجک برای شما حمل و نقلی با خیال راحت فراهم می‌کند.

تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل در ولنجک

تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل در ولنجک

کاغذ بسته بندی:

شما به مقدار زیادی کاغذ بسته بندی نیاز دارید. بسیاری از مردم روزنامه های قدیمی خود را ذخیره و استفاده می‌کنند. با این حال، به یاد داشته باشید که جوهر در روزنامه به هیچ وجه خشک نمی‌شود. به همين دليل، كالاهایی كه در روزنامه‌ها پیچیده مي‌شوند، به احتمال زياد دچار خراش مي‌شوند و پس از باز كردن بسته‌بندی، نياز به تميز كردن دارند. برای اقلامی که ترجیح می‌دهید در حین جابجایی تمیز بمانند بهتر است از شرکت باربری و اسباب کشی در محدوده ولنجک کاغذ بسته بندی تهیه کنید.

کارتن محکم:

شما به جعبه های مختلف در اندازه های مختلف نیاز دارید. تمام جعبه‌ها باید در شرایط مناسب باشند و باید روی آن‌ها پوشانده شود تا بتوان آنها را بسته بندی و مهر و موم کرد.

شما ممکن است شروع به جمع آوری کارتن از فروشگاه های محلی کنید ولی ما در باربری ولنجک این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. اغلب کارتن‌های موجود در فروشگاه‌های مواد غذایی بدون قسمت فوقانی هستند، ولی کارتن های تک بار پارسیان همگی مخصوص حمل و نقل و جابه‌جایی وسایل هستند.

نوار چسب مهر و موم:

بهترین نوار برای بسته‌بندی، نوار پلاستیکی است. عرض نوار چسب شما باید حداقل 1.5 تا 2 اینچ باشد.

ماژیک های علامت گذاری:

نشانه‌گذاری بر روی جعبه‌های بسته‌بندی شده با اطلاعاتی مانند محتویات جعبه شکستنی است “FRAGILE” از لزومات اسباب‌کشی است ، کارگران به شما اطلاع خواهند داد و گاهی جهت جعبه باید رو به بالا باشد،”THIS SIDE UP”.

خدمات باربری در محدوده ولنجک

از خدمات ارائه شده در باربری ولنجک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کارتن پنج لایه، کارتن رگال‌دار برای بسته بندی لباس، باکس مخصوص حمل مواد غذایی منجمد و … از جمله تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی هستند.
  2. وسایل چوبی زاویه‌دار مانند میزها بیشتر در معرض آسیب هستند. آنها با پلاستیک حباب دار یا حداقل پلاستیک ساده و روزنامه پوشانده می‌شود.
  3. پیش از بسته‌بندی و جمع‌آوری وسایل حتما از سلامت و استحکام جعبه‌ها مطمئن خواهیم شد.
  4. به نحوه بسته‌بندی وسایل شکستنی برای اسباب‌کشی و حساسیت‌های آن توجه زیادی می‌شود.
  5. مقرون به صرفه بودن تعرفه‌ها و کرایه حمل
  6. آماده پاسخگویی و سرویس‌دهی به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی
  7. بیمه شدن تمام اثاثیه از مبدا تا مقصد
  8. دسترسی سریع به تمام نقاط شهر
  9. استفاده از مدرن‌ترین وسایل بسته‌بندی و …

خدمات متنوع باربری ولنجک صرفا برای اطمینان خاطر و رضایت مشتری است. اصل این خدمات بر پایه توانایی نیروی انسانی اتوبار تک بار پارسیان است.

مراحل کار در باربری منطقه ولنجک

مراحل کار در باربری منطقه ولنجک

در قدم نخست با شرکت ما تماس خواهید گرفت. مشاوران ما بعد از تماس شما تمامی آنچه را که نیاز شماست به شما خواهند گفت. مرحله بعد در نظر گرفتن یک روز به عنوان روز بسته‌بندی است، کارگران باربری ولنجک به مکان شما خواهند آمد و وسایل مورد نیاز را برای بسته‌بندی وسایل را با خود خواهند آورد. پس از این مرحله نوبت به بارگیری اثاث منزل می‌رسد. نیروی کار در هنگام بارگیری اثاثیه منزل و اسباب کشی منزل بیشترین دقت را خواهند داشت تا به وسایل شما آسیبی نرسد. بعد از رسیدن به مقصد بار شما تخلیه می‌شود و در مکان جدیدتان قرار خواهد گرفت. چیدمان خانه جدید شما نیز به عهده ماست. انجام یک سری امور فنی از قبیل تعمیرات لازم، چک کردن ایمنی منزل، قطع و نصب لوازم الکترونیکی، یخچال، لباسشویی، نصب پرده و لوستر و… توسط تیم باربری ولنجک انجام می‌شود.

تعرفه‌های حمل و نقل در باربری ولنجک

تمام تعرفه‌ها و نرخ‌هایی که تک‌بار پارسیان ولنجک به مشتری اعلام می‌کند، همان نرخ تعیین شده اتحادیه باربری تهران است. اتحادیه باربری در تهران برای دستمزد کارگران، ساعت کار و سایر خدمات باربری‌ها، نرخ‌های مشخصی را تعیین می‌کند.

بیمه نامه باربری در ولنجک

وسایل شما در باربری ولنجک بیمه خواهد شد تا خیال شما راحت باشد. بیمه‌نامه های باربری در محدوده ولنجک همگی دارای اعتبار هستند، در صورت بروز هرگونه مشکل خسارت شما با ما خواهد بود.

تفکیک بار و وسایل در باربری ولنجک

در باربری تک‌ بار پارسیان واقع در محدوده ولنجک برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود، انواع بار از هم تفکیک می‌شوند. بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف ، نازک و شکستنی در بخشی دیگر قرار می‌گیرد. وسایل سنگین همچون کمد، یخچال و میز و … در انتهای ماشین حمل بار با دقت تمام توسط تیم باربری ولنجک چیدمان خواهد شد.

خودروهای مخصوص باربری و حمل اثاثیه

در شرکت اتوبار تک بار پارسیان باربری ولنجک انواع ماشین برای حمل و نقل وسایل شما موجود است. از ماشین های ساده مثل وانت و نیسان گرفته تا ماشین هایی برای حمل وسایل حجیم و عظیم مانند خاور و ایسوزو وجود دارد. انتخاب نوع ماشین بسته به نیاز شماست. همگی این ماشین های حمل و نقل باربری ولنجک مجهز مخصوص به حمل اثاثیه و موکت کاری و عایق کاری شده است.

چیدمان اصولی‌ بار در اتوبار منطقه ولنجک

چیدمان از مهم‌ترین موضوعات اساسی اسباب کشی منزل است. برای اینکه چیدمان درست انجام شود لازم است بارها از همدیگر تفکیک شوند. بارهای بزرگ ، سنگین و محکم در یک ردیف و بارهای ظریف، نازک و شکستنی در ردیفی دیگر قرار می‌گیرد. استفاده از تمام فضای درون خودرو حمل بار نکته دیگری است که در موقع چیدن بار باید به آن توجه کرد. استقرار درست و منظم به استفاده مفید از فضای خودرو منجر می شود. در باربری ولنجک این امر بسیار حائز اهمیت است.

باربری تک بار پارسیان در منطقه ولنجک

بدون شک تجربه و قدمت یک اتوبار می‌تواند به مشتریان اطمینان بیشتری بدهد. در عین حال استفاده از تجهیزات ویژه باربری نیز نقش تعیین کننده‌ای در بسته‌بندی ، حمل بدون خسارت و سرعت در خدمات دارد. از جمله موضوعاتی که اتو‌بار تک‌بار پارسیان ولنجک به آن افتخار می‌کند، کارگران و پرسنل خود است که از خصوصیات آنها می‌توان به اخلاق‌خوش، قابل اعتماد بودن، دقت، سرعت و وجدان‌کاری توجه کرد. اگر شما هم تا کنون حتی یکبار برای باربری از شرکت تک بار پارسیان استفاده کرده باشید حتماً می‌دانید که این خصوصیات اخلاقی چقدر می تواند در مقوله اسباب کشی مهم باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

19 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

میترا جمشیدنیا
ژوئن 28, 2022 11:06

عالی هستین

Masoume mirzaei
جولای 4, 2022 15:11

👏👏👏👌

فریدونی
جولای 6, 2022 10:21

تعرفه های شما خوبن .. بقیه جاها الکی گرون میگیرن

بهترین باربری ولنجک

فرهادپور
جولای 19, 2022 22:35

کم دیدم باربری توی ایران خودشون بسته بندی کنن…شما باریک الله دارین

بسته بندیشون عالیه

هامدددد
جولای 21, 2022 10:18

تعریف قیمتتون رو زیاد شنیدم

علی رضا میر حمزه
جولای 22, 2022 22:35

❤❤✔✅

مورد اعتماد ترین

ما که دست به هیچی نزدی
خودشون اومدن بسته بندی کردن و وسایلو جابجا کردن عالی بود

Merci az khadamate ali

پرسپولیسی
جولای 29, 2022 21:11

کارگرانش عالین

یوسف نعیمی
آگوست 3, 2022 09:15

کارگرا عالی مودب زرنگ کاری

مهدی مینا
آگوست 5, 2022 00:51

بهترین باربری ولنجک با اختلاف

رضا غزم
آگوست 6, 2022 22:47

باربری خوبیه

باربری خوبیه
آگوست 8, 2022 01:11

رضایت دارم

Mahdi in etefagh
آگوست 9, 2022 22:19

Barbarian khobe

شایان عزتی
سپتامبر 9, 2022 21:34

بهترین باربری ولنجک من اولین پیشنهادم. به کسانی‌که جابجایی دارن تکبار پارسیان هست////

به‌صرفه بود قیمتای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.