اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

باربری در منطقه 2

می ‌دانید که روز به روز بر تعداد خانوار‌‌‌‌های مستاجر در تهران اضافه می شود. بنابراین حمل بار به امری بسیار مهم و شاید طاقت فرسا برای شما عزیزان تبدیل شده است. تلاش ما در تک بار پارسیان حمل بار اصولی و آسان برای شماست. اما چرا ما آسان و اصولی این کار را انجام خواهیم داد؟ زیرا تخصص در هر کاری حرف اول را می‌زند. اگر شما خانواده های عزیز تخصص کافی در خصوص حمل اثاثیه یا بسته‌بندی لوازم منزل نداشته باشید ممکن است باعث شکستگی لوازم یا آسیب رساندن به جسم خود شوید. لذا تخصص کافی در اینجا بسیار مهم است.

ما در باربری در منطقه 2 با کادری آماده می‌توانیم استرس و نگرانی های شما را در خصوص حمل لوازم منزل‌تان به کم‌ترین مقدار ممکن کاهش دهیم. وظیفه ما این است که در زمانی بسیار مناسب بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهیم.

حمل بار کاری بسیار دقیق است که از اصول بسیار منظمی پیروی می‌کند. در ادامه تمامی این اصول را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده تک بار پارسیان را برای حمل بار خود انتخاب کنید. هدف ما در باربری در منطقه 2 فقط ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است.

خدمات باربری در محدوده منطقه 2 تهران

خدمات باربری در محدوده منطقه 2 تهران

ما در اتوبار تک‌بار پارسیان بسیار سریع رانندگان و کارگران خود را به محل بارگیری می فرستیم. کارگران ما بسیار دقیق وسایل منزل شما را بسته بندی می کنند. سپس آنها را با دقت کافی و به صورت اصولی در ماشین های حمل بار قرار می‌دهند. بعد از بارگیری رانندگان حرفه‌ای مجموعه ما از طریق کوتاه‌ترین مسیرها وسایل شما را به مقصد می‌رسانند. قدم بعدی این است که کارگران تمامی لوازم را به داخل خانه انتقال دهند. تمام تلاش ما در باربری و اتوبار در محدوده منطقه 2 رضایت شما عزیزان است. برای کسب این رضایت کارگران ما موظف هستند که به شما در چیدن وسایل منزل خود به طور کامل کمک کنند. تمامی این خدمات در جهت ارائه کاری با کیفیت است.

محدوده باربری در منطقه 2

قطعا مبدا مورد نظر ما در منطقه 2 می‌باشد. اما مقصد مورد نظر می‌تواند هرجایی در ایران باشد. این محدوده می‌تواند باربری برون‌شهری و شهرستان یا باربری در محدوده مناطق تهران باشد.

حال اگر مقصد مورد نظر برون‌شهری باشد، باید موارد بسیاری را در نظر گرفت. از جمله این موارد:

  1. تعیین مناسب ترین مسیر
  2. امکان ردیابی وسیله نقلیه از مبدا تا مقصد
  3. سرعت متوسط در طول مسیر
  4. داشتن بیمه‌نامه و بارنامه
  5. استفاده از خودرو سالم

در باربری تک بار پارسیان اگر مقصد ما برای حمل بار داخل خود شهر تهران باشد، خود آن منطقه و موقعیت ترافیکی آن دارای اهمیت است. بنابراین محدوده باربری در منطقه 2 می تواند به هردو صورت برون‌شهری و درون‌شهری باشد.

هزینه باربری در منطقه 2

 در اتوبار تک‌بار پارسیان هزینه‌ها با توجه به موارد زیادی حساب خواهند شد. که بصورت خلاصه شامل موارد زیر می‌باشند:

  1. نوع ماشین حمل اثاثیه منزل درخواستی
  2. تعداد کارگران
  3. مسافت مبدا تا مقصد و تعداد طبقات
  4. فضای راه پله و عدم آسانسور
  5. جابه جایی لوازم سنگین     

تمامی موارد بالا برای برآورد هزینه های شما عزیزان در نظر گرفته می‌شود. خالی از لطف نیست که بدانید اولویت ما همیشه رضایت شما عزیزان است، پس قطعا هزینه نهایی بصورت کاملا منصفانه برای شما در نظر گرفته می‌شود.

بسته‌بندی اثاثیه منزل در منطقه 2

ما در باربری تک بار پارسیان از تمامی اصول صحیح برای بسته بندی لوازم منزل شما استفاده می‌کنیم. کارگران تمامی وسایل را بر اساس نوع و  جنس آنها بسته بندی می‌کنند. برای مثال وسایل شیشه‌ای و پلاستیکی باید قطعا از هم جدا باشند. اگر این نکته در نظر گرفته نشود ممکن است لوازم شما دچار شکستگی شوند. اصل دیگر در بسته بندی لوازم در باربری در منطقه 2 زدن  برچسب بر روی وسایل است. با این کار موقع چیدن وسایل خود به راحتی می‌توانید آنها را پیدا کنید.

اگر شیوه بسته‌بندی وسایل منزل صحیح و اصولی باشد، هزینه‌های شما کمتر خواهند شد. برای مثال اثاثیه دچار شکستگی و آسیب نمی‌شوند و شما هم از ناحیه گردن و کمر آسیب نمی‌بینید. در باربری در منطقه 2 لیست نکات اصولی حمل بار کاملا رعایت می‌شود. بنابراین با خیالی آسوده اتوبار تک‌بار پارسیان را برای حمل لوازم منزل خود انتخاب کنید.

حمل اثاثیه منزل در باربری منطقه 2 تهران

حمل اثاثیه منزل در باربری منطقه 2 تهران

می‌دانید که اسباب کشی منزل کاری دشوار و حوصله‌بر است که گاهی اوقات هم هزینه‌های زیادی را در پی خواهد داشت. ما در باربری تک بار پارسیان به شما می‌گوییم که چگونه وسایل خود را با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت جا به جا کنید.

ایمنی حمل بار

برای انجام هر کاری باید حتما تمامی موارد ایمنی آن رعایت شود. حمل بار هم جز کارهایی است که باید در انجام آن بسیار دقت شود. در باربری در منطقه 2 نیز به این موارد توجه لازم می‌شود. برای مثال کارگران ما هنگام بسته‌بندی وسایل دقت می‌کنند که باعث شکستگی چیزی نشوند. هنگام حمل آنها به توان بدنی خود توجه کافی را دارند. وسایل را بصورت صحیح و مرتب می‌چینند. این موارد همگی رعایت می‌شوند تا در مجموع حمل بار اصولی و ایمن انجام شود.

چیدمان اصولی بار داخل ماشین

در باربری در منطقه 2 به چیدمان اصولی بار توجه ویژه‌ای می‌شود. این چیدمان دارای مراحلی است که توسط کارگران ما در اتوبار تک‌بار پارسیان انجام می‌شود. برای مثال در اثاث‌کشی منزل باید ابتدا لوازم سنگین را در ماشین جا داد. سپس وسایل قد بلند مانند فرش لول شده و مبلمان را چید. قسمت های جلویی هم مربوط به کارتن های بسته‌بندی شده و بعد از آن لوازم شکستنی است. در باربری تک‌بار پارسیان کامل این نکات به کارگران آموزش داده شده است.

چیدمان اصولی در حمل بار تعداد دفعات رفت و آمد کارگران را کاهش می‌دهد. پس سرعت کارگران در خالی کردن وسایل منزل افزایش می‌یابد. از دیگر مزیت های چیدمان اصولی بار عدم آسیب به وسایل اسباب‌کشی است. با مشخص و مرتب بودن وسایل، کارگران با دقت کافی وسایل را حمل می‌کنند و به آنها آسیب نمی‌رسانند. در نتیجه در اتوبار تک بار پارسیان با چیدمان اصولی بار هزینه های شما همشهریان گرامی بسیار کم می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.