اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

باربری در درکه

اتوبار و باربری در محدوده درکه

از اصلی‌ترین خدمات باربری تک بار پارسیان، حمل بار درون شهری‌ است. باربری درکه یکی از شعب باربری تک بار پارسیان است که خدماتی نظیر، اثاث کشی خانه، ادارات و سازمان‌ها، حمل جهیزیه و دیگر انواع باربری را ارائه می‍‌دهد.

هدف باربری درکه آسان کردن اسباب کشی برای همشهریان عزیز ساکن در منطقۀ درکه است. ما با سال‌ها تجربه در زمینه حمل بار، اثاث کشی و باربری در تهران و شهرستان‌ها می‌توانیم تمامی این تجارب را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم و بهترین و کارآترین مشاوره را در زمینۀ حمل بار به شما ارائه دهیم.

نحوه تماس با باربری درکه

شماره تماس‌های باربری درکه در زیر آمده است و همشهریان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات و همچین دریافت مشاوره دربارۀ مراحل و چگونه‌گی حمل بار با این شماره‌ها تماس بگیرند.

خدمات باربری در منطقه درکه

خدمات باربری درکه تنها شامل حمل بار و انتقال آن نیست بلکه از دیگر خدمات مفید باربری می‌توان به بسته بندی وسایل، چیدمان و… اشاره کرد. مشتریان عزیز می‌توانند با بهره‌گیری از این خدمات اسباب کشی خود را تبدیل به خاطره‌ای دل‌پذیر کنند.

مشاوره رایگان باربری در محدوده درکه

مشاوره بدون شک یکی از خدمات مهمی است که ما در باربری درکه به شما ارائه می‌‌دهیم. تیم مشاوره باربری درکه متشکل از افرادی‌ست که در زمینه‌ی باربری تخصص دارند. دریافت مشاوره‌ی درست باعث صرفه جویی در زمان و هزینه‌های شما می‌شود. مشاورین ما بر اساس یک برنامه‌ریزی دقیق و محاسبه شده، صفر تا صد کار را انجام می‌دهند. حمل بار خود را با خیال آسوده به ما بسپارید تا تجربه‌ای دل‌انگیز را برایتان باقی بگذاریم.

کادر حرفه‌ای و با اخلاق باربری در منطقه درکه

کادر حرفه‌ای و با اخلاق باربری در منطقه درکه

اخلاق و رفتار کادر حمل بار برای هر صاحب باری بسیار اهمیت دارد. تیم باربری درکه را افرادی تشکیل داده‌اند که دارای منشی متین و شایسته هستند و همین امر خیال صاحبان بار را آسوده می‌کند که در حین انجام کار برخورد ناشایستی از طرف کارکنان روی ندهد. شما به راحتی می‌توانید انتقادات خود را نیز بیان کنید و تیم موظف است طبق خواسته‌های شما اقدام کند.

بسته‌بندی لوازم منزل در منطقه درکه

بسته‌بندی لوازم منزل از مراحل بسیار مهم در فرآیند اسباب کشی است. کادر بسته بندی باربری درکه با استفاده از ابزار آلات مناسب و مخصوص این کار، بسته‌بندی لوازم منزل را به صورتی حرفه‌ای انجام می‌دهد. بسته بندی صحیح ایمنی لوازم و وسایل منزل شما را تضمین می‌کند و شما را از بروز ضرر و زیان‌های احتمالی حفظ می‌کند. از ابزارآلات ما در انجام بسته بندی می‌توان به لوازم زیر اشاره کرد:

1- استرچ رپ؛

سلفون‌های مخصوص بسته بندی است که با استفاده از آن وسایل د جای خود فیکس می‌شوند.

2- بابل رپ؛

نایلون و حباب هواست که وسایل را برای جلوگیری از آسیب داخل آن میگذارند.

3- کارتون‌های چندلایه محکم و بادوام؛

این کارتن‌ها در سایزهای گوناگون و برای حمل انواع وسایل تهیه شده‌اند.

نکاتی درباره بسته‌بندی لوازم

 • وسایلی را که کمتر مورد نیاز است را ابتدا بسته بندی کنید.
 • در انتخاب کارتن‌ها بسته به نوع لوازم و وزن آن‌ها دقت فرمائید.
 • با ماژیک مشخصات هر بسته را بر رویش بنویسید.
 • سطوح تخت و مسطح مانند بشقاب و تابلوها را برای جلوگیری از آسیب و شکستگی به صورتی افقی در کارتن بخوابانید
 •  فضای خالی بین لوازم در داخل کارتون را با مواد نرم و انعطاف پذیر مثل: فوم، نایلون، حوله و دستمال پر کنید. این کار مانع از برخورد لوازم شکستنی با یکدیگر می‌شود.
 • لوازم شکستنی را در داخل نایلون‌های حباب‌دار قرار دهید.
 • در حمل لوازم شکستنی از قبیل لوازم لوستر و آینه و دیگر لوازم نهایت دقت را داشته باشید.
 • برای حفظ تعادل هر بسته از ترکیب وسایل سبک و سنگین باهم استفاده کنید.
 • درب بسته و کارتون‌ها را پس از قرار دادن لوازم در داخل آن‌ها با چسب، نایلون و یا طناب محکم کنید.

نکات ضروری جهت جابه‌جایی وحمل لوازم خانه

 • از 24 ساعت قبل لوازم الکتریکی را از برق بکشید.
 • وسایلی که دارای اتصالات هستند را جدا کنید. اتصالات برق و گاز را نیز قطع کنید.
 • تلویزیون ، پیانو، ماکروفر، لوستر و دیگر لوازم حساس دیگر را در کارتون های جدا و مخصوص به خود بسته بندی کنید.
 • لباس‌شویی، ظرف‌شویی، مبلمان، سرویس خواب و دیگر لوازم بزرگ و سنگین را با فوم،پتو و نایلون‌های محکم بپوشانید و با طناب محکم ببندید.
 • پیچ و مهره‌‌ها، پایه‌ها و دسته‌های لوازم را در بسته‌بندی جدا قرار دهید و آن‌ها را علامت گذاری کنید که در مرحلۀ چیدمان برای پیداکردنشان دچار مشکل نشوید.
 • کمد لباس ، اجاق گاز، لباسشویی، بوفه، مبلمان ، میز نهار خوری ، کمد بچه، سرویس خواب و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم  یا پتو و پارچه های ضخیم بپوشانید و با طناب های محکم سفت ببندید. دستگیره ها ، پایه ها و لوازم جانبی وسایل را جدا کنید و در بسته های مشخص قرار دهید و روی هر بسته بنویسد که فلان جزء  مربوط به فلان وسیله در این بسته قرار دارد.
انواع ماشین‌های باربری در منطقه درکه

بارگیری اثاثیه و چیدمان لوازم در منطقه درکه

ما به عنوان شرکت‌ باربری درکه نیروهایی را استخدام می‌کنیم که ازتجربه لازم در همه زمینه‌های باربری برخوردار باشند. افراد بی مهارت در حمل بار وچیدمان اثاثیه منزل، خسارات زیادی را به وسایل+

وارد می‌کنند. بنابراین حمل اثاثیه خود را تنها به دست شرکت‌های معتبر بسپارید. بارگیری درست سبب می‌شود فضای کمتری داخل ماشین باربری اشغال شود و این خود صرفه جویی در هزینه و زمان شماست. باربری درکه بارگیر و چیدمان وسایلتان را با ذوق و ریز بینی تمام انجام می‌دهد طوری که بعد از دیدن چیدمان وسایلتان شگفت‌زده شوید.


شرکت‌ ما آموزش‌های لازم جهت بسته بندی و چیدمان تمامی اثاثیۀ منزل را به کادر خود از قبل ارائه کرده‌ است. افراد ما اصولی و دقیق وسایل ریز ودرشت (از جمله: وسایل آشپزخانه، انواع تابلو، آیینه، لوستر، ظروف و وسایل دکوری و عتیقه و ظروف حساس مانند کریستال وچینی و همین‌طور آلات موسیقی) را بسته بندی می‌کنند و همین چیدمان بعد از اثاث کشی را بسیار آسان می‌کند. تخصص ما در زمینه حمل بار در خاطرتان خواهد ماند.

انواع ماشین‌ باربری در منطقه درکه

از امکانات باربری درکه می‌توان به انواع ماشین‌های باربری مانند: کامیون، خاور، کامیونت، نیسان و وانت بار اشاره کرد. ماشین‌های باربری ما موکت کشی شده‌اند و این امر باعث می‌شود وسایل شما هم تمیز بمانند و هم دچار خط و خش نشوند.

ارائه بیمه رایگان

همان‌طور که قبلا گفتیم باربری درکه از بروز هرگونه آسیب و زیان به وسایل شما جلوگیری می‌کند اما در صورت بروز هریک از این موارد بیمۀ ما تمامی هزینه‌ها را برای شما جبران خواهد کرد. بسیاری از شرکت‌های باربری در ازای ارائۀ بیمه از شما هزینه‌ای دریافت می‌کنند اما شرکت ما این امتیاز را کاملا رایگان در اختیار همشهریان گرامی قرار می‌دهد.

بهترین باربری درکه

همشهریان گرامی می‌توانند با تکیه بر سابقۀ طولانی و رزومۀ پربار باربری درکه، حمل بار خود را با اطمینان کامل به ما بسپارند. باربری ما تمام مواردی را که سبب نگرانی مشتریان گرامی در زمینۀ حمل بار شده است را تماما در نظر گرفته و و با هدف رفع این دغدغه‌ها فعالیت می کنیم. هدف ما رضایت کامل شما مشتریان عزیز است.

بیمه خسارارت احتمالی در باربری منطقه درکه

همان‌طور که قبلا گفتیم باربری درکه از بروز هرگونه آسیب و زیان به وسایل شما جلوگیری می‌کند اما در صورت بروز هریک از این موارد بیمۀ ما تمامی هزینه‌ها را برای شما جبران خواهد کرد. بسیاری از شرکت‌های باربری در ازای ارائۀ بیمه از شما هزینه‌ای دریافت می‌کنند اما شرکت ما این امتیاز را کاملا رایگان در اختیار همشهریان گرامی قرار می‌دهد.

دلایل انتخاب اتوبار در محله درکه

همشهریان گرامی می‌توانند با تکیه بر سابقۀ طولانی و رزومۀ پربار اتوبار و باربری در درکه، حمل بار خود را با اطمینان کامل به ما بسپارند. باربری ما تمام مواردی را که سبب نگرانی مشتریان گرامی در زمینۀ حمل بار شده است را تماما درنظر گرفته و با هدف رفع این دغدغه‌ها فعالیت می کنیم. هدف ما رضایت کامل شما مشتریان عزیز است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

3 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

نمیشه وسایل رو دسته هر باربری سپرد اما شما قابل اعتمادید.. از باربری تک بار پارسیان خیلی راضی بودم

بهترین باربری درکه هستید

عصمت ربانی
آگوست 18, 2022 10:45

من تلفنی نوبت گرفتم و واقعا راضیم انشالله موفق‌باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.