اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

اتوبار و باربری دربند

اتوبار و باربری در محدوده محله دربند

باربری در محدوده دربند آماده ارائه خدمات حمل بار و اثاث کشی برای ساکنین منطقه دربند و خیابان ها و محدوده اطراف آن می‌باشد. باربری تک بار پارسیان یکی از شعبه های خود را در منطقه دربند تاسیس کرده است و هدفش از انجام این کاردادن رفاه هرچه بیشتر به شهروندان حاضر در منطقه دربند تهران می‌باشد.اگر میخواهید با سایر خدمات این باربری در منطقه دربند بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می‌ کنیم  که تا پایان با ما همراه باشید.

دربند کجاست؟

دربند با آب و هوای دلپذیری که دارد در منطقه 1 تهران واقع شده است و پایتخت نشینان زیادی از شلوغی و ترافیک و آلودگی هوای شهر، به این محل پناه می‌برند تا هم از چشم‌انداز فوق‌العاده زیبای آن لذت ببرند،.

با توجه به این امکانات می‌توان گفت که خرید و اجاره ملک در این منطقه از بسیاری از مناطق دیگر استان تهران گران‌تر است.بنابراین افرادی که در این منطقه زندگی می‌کنند عموما ثروتمند هستند.با توجه به این موضوع می‌توان گفت هزینه باربری دربند برای آنها ناچیز خواهد بود.

چه چیزی تک بارپارسیان را متفاوت می‌کند؟

نگهداری ایمن

در شرکت باربری تک‌بار پارسیان در منطقه دربند ما به شما بسته‌بندی اثاثیه با کیفیتی ارائه می‌دهیم تا در تمامی شرایط آب و هوایی و مصافتی وسایل شما ایمن به مقصد برسد. خدمات باربری در منطقه دربند همچنین شامل بسته بندی ایمن و اصولی می‌باشد. تا وسایل بتوانند فشار لازم را در طول مسیر تحمل نمایند.

باربری قابل اعتماد

ما رانندگان مجرب و آموزش دیده‌ای داریم که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند.

باربری منظم

تمامی مراحل در باربری تک‌بار پارسیان به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می‌پذیرد

خدمات مرکز باربری دربند

حمل اثاثیه منزل دربند برای شما عزیزان خدمات متفاوتی را ارایه میدهد این خدمات شامل موارد زیر می‌باشد:

 • ارائه بیمه نامه معتبر
 • استفاده از پرسنل خوش‌برخورد
 • استفاده از ماشین های مجهز باربری
 • ارائه تجهیزات بسته‌بندی
 • ارسال تیم های بسته‌بندی
 • ارسال تیم چیدمان
 • حمل و جابه‌جایی بار ادارات، ارگانها، بانک ها، کارخانه ها و کارگاه ها در تهران
 • استفاده از تجهیزات اسباب‌کشی در منطقه دربند
 • پشتیبانی به صورت 24 ساعته
 • مشاوره رایگان
 • حمل و بسته‌بندی جهزیه عروس با تخفیف ویژه
 • رزرو آنلاین

دیگر خدماتی که حمل اثاثیه منزل دربند برای مشتریان خود قرار داده است؛ متنوع می‌باشد و شما تنها با یک تماس تلفنی میتوانید به صفر تا صد تمامی این خدمات دسترسی داشته باشید.

ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان حرفه ای در اتوبار دربند

برای داشتن یک تجربه خوب از اسباب‌کشی و حمل بار بهترین کار گرفتن خدمات مشاوره قبل از جمع کردن اثاثیه منزل یا دفترکار است.شما با تماس با مشاوران ما میتوانید به صورت حضوری و تلفنی خدمات مشاوره تک بار پارسیان را دریافت نمایید. ما در خدمات مشاوره خود سعی داریم تا با ارائه و راهنمایی های خود در تمام مراحل؛ از جمع آوری اثاثیه تا حمل وسایل منزل و حتی چینش وسایل شما در مکان جدید با مشاوران و کارگران ماهر در کنار شما باشیم.

هزینه باربری در اتوبار منطقه دربند

هزینه های باربری دربند بستگی به عوامل متعددی از جمله نوع کامیون، نوع بار، تعداد بار، تعداد کارگر، تعداد طبقات مبدا، مسافت مبدا تا مقصد، درخواست بیمه برای اطمینان خاطر، جابجایی لوازم سنگین، بازه زمانی و….دارد.به این منظورشرکت باربری دربند برای کاهش هزینه های باربری هر مقدار که بار شما حجم داشته باشد، متناسب با آن از وسیله نقلیه کوچک یا بزرگ استفاده می‌کند.و تمام هدف نهایی اتوبار دربند این است که شما عزیزان هزینه اضافی پرداخت نکنید.

بسته‌بندی اثاثیه منزل در منطقه دربند

یک بسته بندی با شیوه های روز دنیا، اولین و شاید سخت‌ترین مرحله از یک اسباب‌کشی حرفه ای می‌باشد. اگر کار بسته‌بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای انجام شود مطمئنا در زمان اسباب‌کشی، اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و دردسری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید.از این رو تک‌بار آماده است خدمات تخصصی بسته‌بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام دهد تا دیگر مجبورنشوید کار بسته‌بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید.

تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه در باربری محدوده دربند

تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه در باربری محدوده دربند

 شرکت باربری تک‌‌بار پارسیان در دربند تمام تلاش خود را میکند که با استفاده از بهترین وسایل بسته‌بندی اقدامات لازم را برای مشتریان خود انجام دهد ازجمله:

 • استفاده از کارتن های 3 تا 5 لایه ضدضربه.
 • استفاده از کارتن های مخصوص حمل مواد غذایی و مواد یخ زده برای جلوگیری از خراب شدن آنها.
 • استفاده از فوم های مقاوم ضدضربه و کارتن های مخصوص لیوان و وسایل آشپزخانه برای جلوگیری از شکستگی یا ترک برداشتن آن ها در حین حمل و نقل
 • استفاده ازکارتن های رگال‌دار مخصوص بسته بندی و جابجایی لباس.
 • استفاده از بابل رپ، استرچ رپ، فوم و پلاستیک های حباب‌دار درلابه لای وسایل بزرگ و حساس منزل، یخچال، تلوزیون، میز و صندلی نهار خوری، مبلمان و وسایل اداری

مراحل انجام کار در مرکز حمل و اسباب‌کشی منطقه دربند

 • پس از این که با مشاوران مرکز حمل و اسباب کشی دربند صحبت کردید و مشاوره کامل دریافت نمودید، پیمان کاری بین شما و اتوبار ما بسته میشود.
 • بار و اثاثیه شما تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد.
 • در این مرحله پرسنل ما به محل بار شما اعزام میشوند
 • پس از مستقر شدن نیرو ها در مکان مورد نظر، پرسنل موجود با استفاده از مواد بسته‌بندی باربری به شما در بسته‌بندی اصولی بار و لوازم کمک میکنند.
 • پس از آن با احتیاط  تمام باربه داخل ماشین منتقل میشود. و کادر مجرب با استفاده از اصول صحیح چیدمان بار به صورت منظم و مرتب بار را می‌چینند.
 • در این مرحله با احتیاط تمام بار به مقصد منتقل می‌شود.
 • در مقصد بار توسط نیرو های متخصص به محل ثانوی منتقل شده و در چیدمان مجدد آن نیرو های ما شما را یاری می‌کنند.
 کارگر اسباب‌کشی در محدوده دربند

کارگر اسباب‌کشی در محدوده دربند

کارگر بسته بندی اثاثیه در شرکت تک بارپارسیان در زمینه بسته‌بندی اثاثیه آوزش های لازم را گذرانده است. اگر بسته‌بندی اثاثیه منزل برای شما سخت است کارگران بسته‌بندی اثاثیه در زمان اسباب‌کشی به کمک شما می آیند و به سرعت بسته بندی و حمل و نقل شما کمک میکند و شما سریع تر به خانه جدید خود نقل مکان میکنید. شما میتوانید بسته به میزان و حجم وسایل خود هر تعداد کارگر حمل بار درخواست کنید.

ارائه بیمه‌نامه معتبر توسط باربری تک‌بار پارسیان در منطقه دربند

آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه منزل دچار مشکل شده‌اید؟  کالای شما، وسایل اداره، اثاثیه منزل و

هر آنچه که قصد جابه‌جایی و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جابه جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

در شرکت حمل اثاثیه تک‌بار پارسیان ما به شما این اطمینان را میدهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته‌بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای شما وجود ندارد.

ولی این تنها کافی نیست؛ ما بار شما را هرچه که باشد بیمه میکنیم تا از حوادث و سوانح احتمالی که ممکن است رخ دهد در امان باشد.

بیمه ی باربری امروزه فقط توسط شرکت های معتبر حمل ونقل و باربری کشور صادر می‌شود پس دیگر نگران خسارت نباشید زیرا که باربری تک‌بار پارسیان مفتخر است با صدور بیمه‌نامه برای بار و لوازم شما عزیزان ساکنین این محل، بیشتر از گذشته جهت جلب و رضایت شما تلاش نماید..

ماشین های موجود در شرکت باربری محله دربند

 این شرکت در راستای پاسخ به نیاز همشهریان عزیز برای جابجا کردن انواع بار از ماشین های متنوع استفاده میکند که در ادامه به معرفی آن میپردازیم.

 1. ماشین‌های باری سنگین که برای جابجا کردن بارهای با وزن بیش از 20 تن مناسب هستند. از جمله این ماشین‌ها می‌توان به کفی، تریلی 18 چرخ و…اشاره کرد.
 2. ماشین‌های نیمه سنگین که بهتر است برای جابجایی بارهای با وزن بین 3 تا 20 تن از این ماشین ‌ها استفاده شود. از مشهورترین ماشین‌های این دسته میتوان به کامیون و کامیونت اشاره کرد.
 3. ماشین‌های سبک که قاعدتا برای حمل بارهای بار وزن کمتر از 3 تن مناسب هستند. نیسان و وانت تلفنی دربند از مهمترین ماشین‌های این دسته هستند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

22 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

از وقتی با شما آشنا شدم خیالم از بابت جابجایی وسایل راحتع

موافقم واقعا یه باربری قابل اعتمادن

خیلی برام جالب بود که خودتون وسایل رو بسته بندی میکردین اون هم انقد مرتب و حرفه ای

ابراهیمی
جولای 17, 2022 21:01

من هم واقعا لذت بردم از خدمات و نظمشون

سلام
چند وقته باربری دربند کار میکنید؟؟؟

بسیار مچکر از احترامی که بما گذاشتید.. دیروز از ولیعصر اسباب کشی داشتیم

رسول زارعی
جولای 22, 2022 22:35

❤❤✔

رزازیان
جولای 23, 2022 23:37

شماره یکککککک

بسته بندی وسایل خوب بود

Taknar parsian khobe vaghaan

ممنون از مدیریت خوب و کاردرست تکبار پارسیان

👌👌👌

کارگر هم میگیرید سابقه کار خوب دارم

ه شریفی
آگوست 3, 2022 09:15

✅✅

پرسپولیس♥️
آگوست 5, 2022 00:51

عالی

ماشینا چین؟

پدرام نصیری
آگوست 8, 2022 01:09

خوب بود

Gheymat ok bod

الله یار خوش آمد
آگوست 15, 2022 22:27

سلام وقتتون بخیر باربری دربند تا شمال چقدر میشه حدودا ؟ منتظر تماستون هستنم

یکی از بهترین باربری دربند تکبار پارسیان هست کلا همه شعبات نظارت خوبی روشون هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.