اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

باربری دارآباد

اتوبار و باربری در دارآباد

آیا تابه‌حال تجربه اسباب کشی بدون کمک گرفتن از شرکت های باربری را دارید؟ آیا به دلیل نداشتن آشنایی کافی در مسیرهای پرترافیک گیر کرده اید؟ آیا تجربۀ برخورد با رانندگان بی تجربه را دارید که سبب هراس شما از شکستن لوازمتان شده‌اند؟ اگر پاسخ شما به سوالات -بله است، پیشنهاد ما این است که از یک شرکت باربری مطمئن و قابل اعتماد برای اثاث‌کشی خود کمک بگیرید تا خیال شما را جهت اثاث‌کشی راحت و بی‌دردسر آسوده کند. باربری در دارآباد با داشتن مجوزرسمی ازاتحادیه باربری وسال‌ها سابقه درحوزه حمل ونقل و باربری آماده ارائه خدمات باربری به شما همشهریان عزیز درمحدوده دارآباد می‌باشد.

خدمات باربری در منطقه دارآباد

خدمات باربری در منطقه دارآباد

اتوبار دارآباد ازجمله برترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده شمال تهران می‌باشد. در زیر به تعدادی از خدماتی که در باربری داراباد ارائه می‌شود اشاره شده است.

 • ارائه خدمات مشاوره رایگان 24 ساعته درهفت روز هفته حتی ایام تعطیل
 • اعزام نیروی کار ماهر و توانمند با نیروی بدنی بالا
 • بسته بندی صحیح و اصولی با دقت و سرعت بالا
 • بهره مندی ازانواع ماشین های حمل ونقل به‌روز
 • چیدمان اثاثیه منزل در مقصد در صورت لزوم
 • ارائه خدمات vip

محدوده باربری دارآباد

اگر قصد اثاث کشی در محدوده دارآباد را دارید حمل بار و اثاثیه خود را به ما بسپارید. کادر آموزش دیده و ماهر ما در اتوبار و باربری دارآباد آماده ارائه خدمات باربری و حمل آسان اسباب و اثاثیه منزل شما در محدوده دارآباد هستند. رانندگان در این باربری از تسلط کافی به تمامی مسیرها برخوردار هستند و حمل انواع بارهای شما از قبیل لوازم و اثاثیه منزل، لوازم ادارات و شرکت‌ها، ماشین ها و دستگاه‌های مختلف، مواد خوراکی و غیره را انجام می دهند. رانندگان ضمن آشنایی کافی به مسیرها به طرح های ترافیکی آگاه هستند و همواره با سرعت مناسب سعی در حمل اثاثیه شما از نزدیک ترین مسیرها به صورت ایمن را دارند.

مشاوره باربری در دارآباد

مشاورین شرکت باربری دارآباد با سالها سابقه درزمینه حمل ونقل و باربری و کسب درصد بالای رضایت‌مندی مشتریان آماده ارائه خدمات به شما می‌باشند. پس از تماس شما با این باربری شرکت اقدام به ارسال کارشناسان ماهر خود به محل درجهت ارائه خدمات مشاوره رایگان می‌کند تا حمل بارتان را راحت و آسان و با کمترین هزینه تجربه کنید. مشاوران این مرکز به شما در زمینه تعداد کارگر مورد نیاز برای اثاث‌کشی ، نوع و تعداد ماشین و تجهیزات بسته‌بندی مشاوره و توضیح لازم را ارائه می‌دهند.

هزینه و نرخ باربری در محدوده دارآباد

هزینه حمل بار و ثابت بودن نرخ بار از مواردی‌ست که همواره مورد توجه مشتریان است که گاها در برخی شرکت های باربری در این مورد سوء‌استفاده‌های زیادی از مشتریان می‌شود. نرخ حمل بار بسیار بالا یا بسیار پایین دلیل بر خوب بودن این باربری نیست، بهتر است به دنبال باربری مورد اعتماد و باتجربه باشید. هزینه ونرخ ها در باربری دارآباد ثابت و زیر نظر اتحادیۀ باربری تهران می باشد. از مواردی که اعضای اتحادیه ملزم به رعایت آن هستند شامل: رعایت مسائل ایمنی، بهداشتی و نرخ و قیمت‌های پایه و ثابت می‌باشد. باربری دارآباد با دارا بودن حداکثر رضایت‌مندی مشتریان و سابقه طولانی درتلاش است تا با ارائه بالاترین خدمت تجربه شیرینی از باربری با این مرکز را برای شما فراهم کند.

اگر فاصله محل بارگیری تا مقصد مورد نظر طولانی باشد هزینه بار بیشتری دریافت خواهد شد. البته بسته به وزن بار هرچه بار سبک وزن‌تر باشد هزینه کمتر و هرچه سنگین‌تر باشد نرخ حمل بار بیشتر می‌شود برای مثال هزینه حمل لوازم سنگینی مثل یخچال های ساید بای ساید، پیانو ،بوفه ،تردمیل ،گاو صندوق ،میز بیلیارد و غیره بیشتر می‌باشد.

تعداد کارگر مورد نیازبرای اسباب‌کشی که باتوجه به میزان اسباب و اثاثیه منزل شما متغییراست. هرچه تعداد کارگر بیشتری نیاز باشد به طبع هزینه بیشتری باید پرداخت کرد.

مدت زمان اسباب کشی و اینکه به ازای هر ساعت کار چقدر هزینه لازم است در تعیین نرخ باربری تاثیر گذار است. هرچه زمان اسباب کشی طولانی تر باشد هزینه پرداختی شما در آخر کار بیشتر خواهد بود. نبود آسانسور، تعداد زیاد طبقات و راه پله نامناسب چه در زمان بارگیری اثاثیه و چه در مقصد در میزان کارایی کارگر اثاث کشی اثرگذار است.

شیوه صحیح بسته بندی و بارگیری اثاثیه منزل نیز درمیزان هزینه پرداختی تاثیر گذاراست. اگر بسته بندی به شیوه صحیح انجام شود و به درستی بارگیری شود جای کمتری در ماشین اشغال می‌شود و همین باعث کاهش هزینه‌ می‌شود.

بسته‌بندی اثاثیه منزل در منطقه دارآباد

اگر حجم بار و اثاثیه منزل شما زیاد است لازم است که از ماشین های بزرگ‌تر برای حمل بار استفاده کنید؛ نرخ کرایه ماشین‌های بزرگ‌تر بیشتر از وانت بار و … می‌باشد. البته نگران نباشید مشاورین ما در باربری دارآباد به شما درانتخاب ماشین مناسب، راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌دهند.

این شرکت دارای به‌روزترین ماشین ‌های حمل و نقل از قبیل: خاور،ایسوزو ،وانت بار ،نیسان بار کامیون‌های مسقف عایق کاری شده و مجهز به پتو و موکت کاری شده برای ایمنی بیشتر بار شما در زمان بارندگی و غیره می‌باشد.

اگر مایل به چیدمان اثاثیه منزل توسط کارگران اسباب کشی شرکت ما هستید، کادر ما این مرحله را به بهترین شکل و مطابق با سلیقۀ شما انجام می‌دهد البته این کار در میزان هزینه پرداختی شما تاثیر گذار است.  

بسته‌بندی اثاثیه منزل در منطقه دارآباد

  بسته بندی لوازم به شیوه صحیح و درست در یک باربری ایمن اهمیت زیادی دارد. کارگران ماهر و باتجربه در اتوبار دارآباد بارهای شما را براساس نوع و جنس آنها تفکیک کرده و اقدام به بسته بندی آنها می کنند. شما می توانید با خیال آسوده به آنها اعتماد کنید چون کار خود را خوب بلدند. کارگران اثاث کشی در این مرکز از روش های مختلفی برای بسته بندی و حمل اثاثیه استفاده می کنند. روش بسته بندی در شرکت باربری دارآباد به شیوۀ زیر است:

 • کارتن های چند لایه و محکم برای بسته بندی انواع لوازم
 • فوم و پلاستیک های ضد ضربه برای جلوگیری از ضربه در حین جابه‌جایی لوازم و اثاثیه
 • استرچ رپ برای فیکس کردن وسایل در جای خود
 • بابل رپ در نوع ریز و درشت
 • کارتن های رگال دار برای بسته بندی انواع لباس
 • علامت گذاری جعبه‌های بسته‌بندی شده برای تفکیک بهتر
 • نوار چسب مهر و موم

نیروی کار متخصص در باربری دارآباد

این شرکت برای جلب رضایت مشتریان خود همواره از نیروی کارماهر و متخصص و با سابقه زیاد بهره می‌گیرد این افراد بسیار توانا، بااخلاق و صادق هستند. این مرکز با توجه به میزان بار و لوازم منزل، تعداد کارگر مورد نیاز را به محل بارگیری می فرستد. کارگر اثاث کشی در باربری دارآباد از جدیدترین شیوه‌های حمل ونقل از قبیل کارتن های پنج لایه و محکم، فوم، استرچ رپ، بابل رپ برای بسته‌بندی استفاده می‌کنند. رعایت مسائل بهداشتی نیز یکی از مواردی است که کادر آموزش دیده در باربری دارآباد موظف به رعایت آن هستند. کارگران اسباب کشی دراین باربری در صورت تمایل آماده ارائه خدمات در زمینه چیدمان اثاثیه منزل درمقصد نیز هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

28 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

چطور رزور کنم،؟

👍👍💐💐💐💐

باربری به جنوب هم دارید

محمدرضایی
جولای 22, 2022 22:32

خیلی عالی

میثم میرایی
آگوست 1, 2022 23:24

توی این شرایط هیچ چیز مهم تر از مسولیت پذیری نیست
تکبار پارسیان ثابت کرد قابل اعتماده

احسنت به اخلاق و مشتری مداری

بهترین باربری دارآباد 👌

اسماییل برقی
آگوست 11, 2022 09:10

بهترین توی داراباد

علی حسینی
آگوست 11, 2022 23:15

به هر کی معرفی کردم راضی بودن

باربری دارباد تا شمال چند میشه ؟

حامد علی منشی
آگوست 14, 2022 22:59

فکر کنم دو ماه پیش بود باهاشون کار کردم خوب بودن راضی ام

من این باربری رو پیشنهاد میکنم

امین رجب
آگوست 20, 2022 21:46

ببخشید باربری دارآباد به شمال هم دارید؟

👌👌منصف

ترانه برزگر
آگوست 20, 2022 21:47

باربری خوبیه من فکر میکنم قیمتش مناسب هست

😃خوب

عالی خیلی حس خوبی هست که یه کسب و کار به روز و محترم میبینی

🙏🙏بهترین باربری دارآباد

چهار ستاره

باربری خوبیه

باربری در دارآباد رو سرچ کردم شما اومدین و میخوام سفارش باربری بدم

بهترین باربری دارآباد
سپتامبر 7, 2022 23:53

👍👍

سلام لطفاً باربری در محدوده دارآباد رو. هم بگذارید سپاس

بسیار عالی

بهترین باربری دارآباد

واقعا قیمت ها خوب بود و مدیریت مشخص بود نظارت کامل دارم روی کارگرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.