اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

باربری در تنکابن

امروزه به دلیل افزایش جمعیت، کمبود زمان، افزایش هزینه ها و… سپردن اسباب کشی به شرکت های باربری افزایش پیدا کرده است. علت آن علاوه بر موارد بالا بی تجربگی افراد، تخصصی شدن مراحل اثاث کشی و عوارض وحشتناک اسباب کشی مانند: گردن درد، کمردرد و…می‌باشد.

باربری و اتوبار تک بار پارسیان در شهرستان تنکابن با ارائه بهترین خدمات و جدیدترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد. باربری در تنکابن با سابقه بیش از 10 سال کار در زمینه باربری ضمن خدمات رسانی باکیفیت ، بیشترین آمار رضایت همشهریان را به خود اختصاص داده است.     

خدمات باربری در تنکابن

 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی
 • استفاده از کادرروابط عمومی آموزش دیده و مجرب
 • صدور بیمه نامه بصورت رایگان و آنی
 • صدور بارنامه بصورت رایگان و آنی
 • دارای مجوز ثبت از اتحادیه باربری
 • ارائه تمامی خدمات باربری در کمترین زمان ممکن
 • استفاده از کادر مجرب و متخصص و خوش برخورد خانم و آقا
 • استفاده از تجهیزات به روز دربسته بندی و بارگیری از قبیل.. کارتن های سه لایه و پنج لایه ، کارتن های رگال دار برای آویزلباس، نایلون‌های حباب ‌دار(بابل رپ)، چسب های محکم و مخصوص، ساک مخصوص رختخواب، پتو و…
 • استفاده از سرویس حمل vip با تجهیزات کامل شامل: انواع ماشین حمل اثاثیه منزل یخچال دار، وانت بار، نیسان بار، خاور مسقف، خاور روباز، ایسوزو، کامیونت
 •  حمل کالای لوکس و حساس
 • ارائه خدمات بر طبق نیاز مشتری
 • استفاده از راننده با تجربه و آشنا با مسیر و جاده

مشاوره باربری در منطقه تنکابن

برای اثاث کشی منزل نیاز به کسب اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین و مطمئن‌ترین باربری می باشد. شما می‌توانید با تماس با ما از خدمات مشاوره های رایگان ما توسط کارشناسان حرفه ای باربری در شهر تنکابن بهره بگیرید. مشاورین باربری و اتوبارتک بار پارسیان شعبه شهر تنکابن نحوه خدمات رسانی و انجام تمامی مراحل باربری و هزینه‌های آن را به اطلاع شما عزیزان می‌رسانند. پیشنهاد می‌کنیم. برای جلوگیری از اتلاف وقت همین حالا گوشی تلفن را برداشته و با شماره های ما تماس بگیرید. تا از تمامی اطلاعات لازم در خصوص باربری و اسباب کشی آگاه شده و کسب اطلاع کنید.

بهترین زمان برای اثاث‌کشی چه موقع است؟

بطور کلی در هر زمان از شبانه روز که شما بخواهید ما کار اسباب کشی را برایتان انجام می‌دهیم؛ اما ما توصیه هایی دررابطه با بهترین زمان باربری برای شما عزیزان داریم که باعث می‌شود. تا یک باربری بی عیب و نقص انجام شود.

بهتر است که اسباب کشی منزل در هنگامی انجام شود که هوا مساعد است و برف و باران و باد شدیدی نباشد، که کار اسباب کشی را مختل کند. درواقع اسباب کشی در فصل سرما نسبت به دیگر فصول کمترانجام شود بهتر و آسان تراست.

دراثاث کشی منزل بهتر است به روزها و زمان‌های تعطیل توجه کرد و کار اسباب کشی را به روزهای تعطیل موکول نکرد.

اسباب کشی در روشنایی روز بسیار مناسب‌ تراز تاریکی شب می‌باشد و چشم بهتر کار می‌کند.

اسباب کشی در اول وقت روزکاری از این جهت مناسب تر است.  که هم کارگر حمل بار از بالاترین سطح انرژی در این ساعات برخوردارند و هم ساعات بیشتری را برای انجام کاراثاث کشی در اختیار خواهند داشت که باعث می‌شود، به کارها به طور کامل بدون استرس در اسرع وقت رسیدگی شود.

هزینه باربری در محدوده تنکابن

هزینه های باربری با توجه به تعداد و نوع ماشین، تعداد کارگرباربری به کارگرفته شده، مسافت مبدا تا مقصد، تعداد طبقات ساختمان، فضای راه پله و نبود آسانسور، زمان صرف شده برای کل پروژه، صدوربیمه در صورت تمایل، جابه‌جایی لوازم سنگین مانند: پیانو، گاوصندوق، یخچال و … متفاوت است. راه‌های نزدیک هزینه کمتر و راه‌های دور هزینه بیشتر را دربرخواهد داشت.    

بسته‌بندی اثاثیه منزل در محدوده تنکابن

بسته بندی اثاثیه منزل در محدوده تنکابن

بسته بندی از مراحل اولیه اسباب کشی است و کاری سخت و زمان بر به حساب می‌آید.

تخصص نداشتن دربسته بندی اثاثیه منزل باعث آسیب و خراب شدن آنها می‌شود و ممکن است دچار خسارات جبران ناپذیری شوید. توصیه می‌کنیم که برای بسته بندی لوازمتان حتما از افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید تا دچار خسران نشوید.

در بسته بندی اثاثیه منزل چند نکته و اصول باید رعایت شود تا وسیله ها درست و سلامت بارگیری شوند. در بسته بندی اول باید لوازم کوچک و سپس بزرگ بسته بندی شود. وسایل بزرگ و سنگین جدا از وسایل شکستنی و حساس قرار می‌گیرند. برای پر کردن قسمت‌های خالی کارتن‌ها از نایلون‌های حباب دار استفاده می‌شود تا از آسیب وسایل جلوگیری شود. رختخواب را در داخل یک ساک مخصوص قرار داده تا کثیف نشود. وسایل بزرگ و سنگین را می‌توان سلفون کشید تا گرد و غباربه خود نگیرد. در مرحله بسته بندی روی کارتن ها برچسب نوع وسیله را قرار می‌دهیم تا حمل آنها با احتیاط و بدون مشکل انجام شود. هنگامی که شیوه بسته بندی اثاثیه منزل اصولی و درست باشد موجب کاهش هزینه های اضافی خواهد شد.    

تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل در منطقه تنکابن

تجهیزات به کار برده شده در بسته بندی مانند کارتن اسباب کشی از اهمیت بالایی برخورداراست. که موجب می‌شود بار به سلامت و بدون آسیب به مقصد برسد. در زیر به نمونه‌هایی از تجهیزات به ‌کاربرده شده در باربری تک بار پارسیان شهرستان تنکابن اشاره می‌کنیم..

 • کارتن های رگال دار مخصوص لباس
 • فوم های مقاوم و ضد ضربه
 • کارتن مخصوص لیوان و دیگروسایل آشپزخانه
 • کارتن های 3 تا 5 لایه محکم و ضد ضربه
 • استفاده از بابل رپ و استرچ رپ
 • سلفون برای محافظت دربرابر گرد و خاک
 • استفاده از فوم و محافظ های ضد ضربه و نایلون حباب دار برای وسایل بزرگ
 • نوار چسب مخصوص مهرو موم   

حمل اثاثیه منزل در منطقه تنکابن

حمل اثاثیه یکی از مراحل مهم در به سلامت رساندن  وسایل به مقصد است. برای رسیدن به این مهم لازم است چند نکته قابل توجه را رعایت کرد:

ایمنی حمل بار حفظ شود، چیدمان بار داخل ماشین بصورت اصولی باشد، باراسباب کشی دارای بیمه نامه باربری باشد، آشنایی کامل رانندگان با مسیرها

  نیروی باربری متخصص در منطقه تنکابن

نیروی باربری متخصص در تنکابن

اتوبار تک بار پارسیان در شهرستان تنکابن از نیروهای متخصص و باتجربه استفاده می‌کند. برای اسباب کشی از کادر باربری آقا و خانم استفاده می‌شود. کارگرانی با نیرو توان بدنی بالا، قابل اعتماد و امانت دار، خوش برخورد و مسئولیت پذیر. همچنین در صورت تمابل کارگران می‌توانند با دانش و تجربه خود در زمینه چیدمان وسایل در مقصد به شما کمک کنند. هرچه محدوده و لوازم بیشتر باشد نیاز به کارگر بیشتری است.     

مزایای همکاری با باربری در تنکابن

همانطورکه قبلا گفتیم اثاث کشی به تنهایی و بدون تجربه کافی باعث سختی کار و به دردسر افتادنتان خواهد شد. اما هنگاهی که کار اسباب کشی را به دستان متخصص آن بسپارید، موجب می‌شوید تا هم در زمان و هم درهزینه ها صرفه جویی شود. همچنین بسته بندی لوازم منزل با جدیدترین روش‌ها و تجهیزات بصورت کاملا اصولی انجام می‌شود و اثاثیه‌ به صورت ایمن بارگیری شده و حمل می‌شود. باربری در تنکابن با اعزام نیروی انسانی مسئولیت پذیر و خوش برخورد و همینطور برقرار کردن امنیت کامل برای اثاثیه خاطره ای دل انگیز را برای مشتریان عزیز رقم خواهد زد.

بهترین باربری در محدوده شهر تنکابن

اگرکاراسباب کشی را به یک باربری بسپاریم باعث آسان شدن آن می‌شود اما اینکه به کدام باربری و با چه مشخصاتی بسپاریم نیز بسیارمهم است. درست است که همه باربری‌ها کار حمل و نقل بار را انجام می‌دهند. اما باید بدانید که کیفیت، نوع و نحوه ارائه خدمات و هزینه ها درهمه باربری‌ها یکسان نیست. برای انتخاب یک شرکت باربری خوب باید علاوه برنکاتی که گفته شد به میزان سابقه کار شرکت هم توجه داشت. باربری تنکابن با سابقه بیش از 10 سال تجربه در زمینه باربری و حمل بار و ارائه خدمات باکیفیت و نوین توانسته عنوان بهترین باربری در محدوده شمال تهران را به خود اختصاص دهد. باربری تنکابن همواره در تلاش است تا خدمات خود را منظم و سر وقت انجام دهد و لوازم و اثاثیه را با بالاترین درصد ایمنی حمل و جابه‌جا کرده و رضایت مشتریان را بیش از پیش جلب کند.    

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

ممنون از تکبار پارسیان
آگوست 5, 2022 22:48

بهترین باربری تنکابن

عالیه باربری تنکابن من راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.