اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

باربری تهران به شمال

ازانجایی که امروزه ساخت وسازها و روابط اجتماعی  گسترش پیدا کرده است. اسباب کشی منزل از تهران به شمال به یکی از دغدغه های افراد جامعه تبدیل شده است. درواقع پس از آماده کردن محل جدید زندگی یا دفترکار باید به فکر آماده کردن و انتقال وسایل و لوازم منزل به مکان جدید باشید.

زمانی که وقت کافی یا مهارت و تجربه لازم در زمینه اسباب کشی منزل در مسیر تهران به شمال را ندارید جای هیچ نگرانی نیست. تلفن را بردارید و از کارشناسان ما در باربری تهران به شمال «تک بار پارسیان» دراین باره مشاوره رایگان بگیرید.

برای اسباب کشی منزل و بارگیری نکته ای که حائز اهمیت است این است که بار و لوازم منزل خود را به چه اتوباری بسپارید. شرکت های باربری زیادی هستند که کار حمل‌ونقل بار و اثاثیه منزل را از تهران به شمال انجام می دهند. سپردن بارخود به هر باربری موجب رفع نگرانی شما در امر اسباب کشی نمی شود . زیرا در این زمینه اعتبار، سابقه کار و تجربه مرکز باربری مورد نظر در امر باربری بسیار اهمیت دارد که هر اتوباری دارای این موارد ذکر شده نمی باشد. اتوبار تهران به شمال تک بار پارسیان با اعتبار و سابقه درخشان چندین ساله خود در زمینه باربری و همچنین رضایت بالای مشتریان شما را در تمامی مراحل باربری همراهی می کند. حمل بار از تهران به شهرستان های شمال کشور در تمامی ساعات شبانه روز توسط انواع ناوگان مرکز باربری تک پارسیان انجام می شود. برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

باربری و اتوبارتک بار پارسیان در تهران به شمال با ارائه نوین ترین خدمات روز با مدیریت و کارشناسان حرفه ای و باتجربه آماده همکاری و ارسال و حمل بار درون شهری و باربری برون شهری به مناطق شمال ایران همچون استانهای گلستان، گیلان، مازندران و کلیه شهرها و شهرستانهای شمال کشور می باشد.

حمل بار در مسیر تهران به شمال می تواند شامل بارهای حمل اسباب و اثاثیه منزل ، اداره، کارخانه جات ، حمل بارهای صنعتی ، حمل بارهای کشاورزی، حمل بار کارخانه ها، حمل بار صنایع و مواد غذایی باشد.

خدمات باربری از تهران به شمال

خدمات باربری از تهران به شمال

– ارائه بیمه نامه و بارنامه رایگان ( بیمه شدن بار و لوازم و همچنین بیمه شدن خود ماشین باربری)

– استفاده از ماشین حمل بار مسقف و موکت کاری شده برای ایمنی بیشتر

– استفاده از تجهیزات هنگام بسته بندی مانند : ضربه گیر، نایلون حباب دار، کارتن مستحکم، سلفون، چادر و پتو

– ارائه مشاوره رایگان در مورد نحوه بسته بندی، حمل و دیگر مراحل باربری

– استفاده از انواع ماشین های ایسوزو ، وانت بار، نیسان بار، ماشین یخچال دار ، خاور روباز، خاور مسقف، خاور 6 متری، تریلی، کفی، کامیون جفت، کامیون تک و چادری

– ارائه کلیه خدمات باربری همچون بسته بندی، حمل، تخلیه و چیدمان

– بسته بندی لوازم منزل به صورت مدرن و به صورت تضمینی توسط کادر حمل بار خانم و آقا، باز کردن و چیدمان اسباب و اثاثیه بعد از جابجایی

ویژگی‌های باربری تهران به شمال

– متخصص در بسته بندی اثاثیه منزل ، کالای اداری و تجاری هستند. می توانید با خیال راحت بار خود را به متخصصین ما بسپارید.

– انجام مراحل بارگیری و حمل و انتقال آن به مقصد در کمترین زمان ممکن

– بکارگیری نیروی باربری مجرب، خوش برخورد ، با اخلاق و شریف

– استفاده از راننده باتجربه و آشنا به مسیر

– رعایت تمام اصول بهداشتی توسط تیم باربری

– چک کردن و مطمئن بودن از سلامت فنی ماشین باردهی

– ارائه خدمات 24 ساعته به مشتریان

– صرفه جویی در هزینه و زمان ( هنگامی که از باربری تهران-شمال استفاده میکنید باعث می شوید تا از بکارگیری تجهیزات و لوازم اضافه و همچنین از اختصاص دادن زمان بیش از حد برای بسته بندی کردن وسایل جلوگیری کنید)

– کارشناسی و ارزیابی دقیق بار توسط متخصصین در این زمینه

– ارسال ماشین باربری متناسب با حجم و نوع بار

– آمادگی قبول بارهای فوری و خارج از ساعات کاری

– پوشش تمام شهرهای شمال کشور

– یکسان بودن هزینه باربری در روز وشب

– حمل خرده بار حتی در روزهای تعطیل

– درنظر گرفتن جاده های غیر مسطح و پرپیچ و خم و بارندگی های مستمر برای ایمنی بیشتر حمل بار

– اسباب کشی راحت با برنامه ریزی دقیق عملیاتی، استفاده از خدمات طبقه بندی، جداسازی لوازم خرده از درشت

تفاوت ما با شرکت های باربری معمولی این است که از لحظه بسته‌بندی اثاثیه منزل و حمل، تا لحظه تحویل و چیدمان در مقصد در کنار شما هستیم. نمی‌گذاریم کوچکترین صدمه ای به اثاثیه شما وارد شود. و در کمترین زمان با بهترین کیفیت جابه جا می‌شود.

بهترین زمان باربری از تهران به شمال

به طور طبیعی اسباب کشی منزل امری زمان بر و خسته کننده است. برای کوتاه کردن این زمان بهترین انتخاب استفاده از باربری است. توصیه می شود برای انجام کارها به نحو احسن بهتر است یک روز قبل از موعد اسباب کشی با باربری در تهران به شمال هماهنگ کنید.

هزینه باربری تهران به شمال در تک بار پارسیان

هزینه های باربری بستگی به تعدادی فاکتور دارد از جمله تعداد کارگر حمل بار بکار برده شده، مسافت مبدا تا مقصد، میزان تجهیزات به کار رفته در هنگام باربری، تعداد طبقات برای حمل و…

حمل خرده بارهای تهران به شمال معمولا از شهرهای متفاوتی عبور می کنند و بسته به شهرهایی که خرده بار تخلیه می شوند هزینه آن ها تفاوت دارد. 

تجهیزات حمل بار از تهران به شمال

بسته‌بندی اثاثیه منزل تهران به شمال

کادر باربری در اتوبار تهران به شمال برای کالاهای حساس یا شکستنی از کارتن های چند لایه و محکم، ضربه گیرو نایلون حباب دار استفاده می‌کنند و با علامت آنها را از دیگر کالاها جدا می کنند.

برای کالاهای کوچک از بسته بندی های کوچک و برای کالاهای بزرگ از بسته بندی های بزرگ استفاده می‌کنیم. در مرحله بسته بندی ابتدا کالاهای کوچک و سپس کالاهای بزرگ را بسته بندی می‌کنیم. بسته بندی وسایل به صورت مدرن و به صورت تضمینی توسط کادر باربری خانم و آقا انجام می‌شود.

هزینه حمل بار تهران به شمال

در اتوبار تک بار پارسیان تهران به شمال به هیچ وجه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شود. متناسب با نوع بار و فاصله انتقال آن به مقصد هزینه حمل بار متفاوت است.

محدودیت تردد در مسیر تهران به شمال

هزینه کامیون برای شهرهای شمال بسته به روز آن متفاوت است و نوسان دارد. یعنی از روز چهارشنبه تا صبح شنبه هزینه کامیون نسبت به بقیه روزها افزایش پیدا می کند. . علت آن این است که جاده هراز بسته می شود و تردد فقط از فیروزکوه امکان پذیر می شود. در روزهای عادی که جاده هراز باز می شود هزینه ها دوباره کاهش پیدا می‌کنند و به حالت عادی برمی گردند.

اهداف باربری تهران به شمال

برنامه ها و اهداف مهم اتوبار تک بار پارسیان تهران به شمال رضایت مشتری است. همواره باربری تهران به شمال بهترین خدمات و سرویس را برای جلب رضایت مشتریان خود به کار می برد. هزینه ها با توجه به خدمت ارائه شده دریافت می شوند و هیچگونه هزینه اضافی از مشتریان مطالبه نخواهد شد. همچنین هزینه هرنوع خسارتی به بار جبران خواهد شد.

تجهیزات حمل بار از تهران به شمال

در باربری تک پارسیان تهران به شمال انواع خودرو سبک و سنگین برای مسافت های دور و نزدیک وجود دارد. بار شما کم یا زیاد با هر حجم و اندازه ای که باشد ماشین متناسب با بار شما وجود دارد. برای بارهای کوچک وانت بار و تاکسی بار و برای بارهای متوسط کامیون های 5 و10 تن و برای بارهای بزرگ و بسیار بزرگ از کامیون های خیلی بزرگ و مجهز مانند تریلی برای راه های دور و نزدیک استفاده می شود. بارهای فاسد شدنی با خودروهای یخچال دار منتقل می شوند و لوازم حساس و شکستنی را با کامیون های مسقف منتقل می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

15 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

علی مردای
جولای 22, 2022 22:31

بهترین باربری شمال به تهران هستین

سلام عرض ادب و احترام خدمت دست اندرکاران تکبار پارسیان
از خدمات این شرکت رضایت کامل دارم. موفق و موید باشید

من از باربری های مختلفی خدمات گرفتم و یکبار هم از تکبار پارسیان
میتونم بگم بهتر از مابقی بود….

اشرف زاده بیرق
آگوست 11, 2022 09:11

بهترین باربری تهران به شمال تکبار پارسیانه

آمنه سادات
آگوست 11, 2022 23:16

👌👏

میرزاخانی
آگوست 12, 2022 21:41

باربری تهران به شمال چنده؟

خیلی خوبن واقعا این باربری مدیریتش بفکرع رضایت مشتریع

عباسیان
آگوست 28, 2022 23:27

بهت یه باربری تهران به شمال

عباسیان
آگوست 28, 2022 23:28

بهت یه باربری تهران به شمال هستین

بهترین باربری شمال به تهران

سلام اگر کارگر ماهر میخواید من میتونم براتون کار کنم مخصوصا توی خط باربری شمال به تهران

محمد امین
سپتامبر 10, 2022 23:17

نرخ های اتوبار تهران به شمال رو هم بگذارید . سپاس

😍🤙بسته بندی عالی

یکی از بهترین باربری های تهران به شمال هستید 🌷

علی خسروی
سپتامبر 15, 2022 22:21

من از طریق دوستانم با شما آشنا شدم و راضی بودم از خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.