اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

باربری اکباتان

امروزه پروسه اثاث کشی منزل مشکلات و موانع زیادی دارد؛ از جمله: نداشتن دانش و تخصص کافی در خانواده، سختی کار باربری، عدم آشنایی افراد تازه ساکن شده شهر تهران با محلات شهر، ساعات ترافیک در مناطق مختلف و… . اما مشکلی که از تمام این مشکلات بدتر است؛ پیدا کردن یک باربری مطمئن است. با ما همراه باشید تا با معرفی باربری مطمئن به شما، حمل و نقل بار برایتان آسان شود.

محدوده باربری در شهرک اکباتان

شهرک اکباتان جزو بزرگترین شهرک های خاورمیانه است که در منطقه 5 تهران قرار دارد. اکباتان دارای جمعیت متراکمی است که بیشتر آنها ساکن بلوک های مسکونی شهرک هستند. باربری در منطقه اکباتان با تحت پوشش داشتن این منطقه جهت حمل و نقل و باربری آماده خدمت رسانی به همشهریان ساکن این محله زیبا است. ساکنان منطقه اکباتان می‌توانند بارهای خود را از مبدا این محله به تمامی مقصدها در تهران و شهرستان های استان ارسال کنند. با باربری در محله اکباتان تماس بگیرید تا در تمامی مراحل هم‌قدم شما عزیزان باشیم.

امکانات و تجهیزات بروز باربری در منطقه اکباتان

امکانات و تجهیزات بروز باربری در منطقه اکباتان

در باربری اکباتان تمام تجهیزات بسته‌بندی وسایل خانه، بارگیری و حمل بار بروز است. تمام بار شما توسط بروز ترین وسایل بسته بندی می‌شود، توسط بروزترین وسایل مانند چرخ ها بارگیری می‌شود و توسط ماشین ها حمل می‌شود.

خدمات باربری در اتوبار واقع در محله اکباتان :

  1. ارائه وسایل مورد نیاز برای بسته‌بندی اثاثیه منزل
  2. خدمات مشاوره به صورت رایگان
  3. حمل بار به صورت درون شهری
  4. حمل بار از مبدا به شهرستان
  5. بسته‌بندی وسایل منزل با نوین ترین مدتهای روز
  6. اثاث کشی مدرن با ماشین های جدید و بروز
  7. صدور بیمه و بارنامه به صورت رایگان
  8. قیمت های منصفانه و زیر نظر اتحادیه

رضایت مشتری در باربری محدوده اکباتان

در تمامی کسب و کارها مشتری مداری و رضایت مشتری از اصول اولیه است. در باربری واقع در شهرک اکباتان نیز این اصل همیشه سرلوحه کار بوده است. به همین منظور تمامی افراد استخدام شده از فیلتر نظر رئیس موسسه رد شده‌اند تا موجب اطمینان خاطر مشتری باشند.

ارائه بهترین تجهیزات حمل بار در باربری منطقه اکباتان

باربری در شهرک اکباتان با ارائه انواع بهترین ماشین های باربری از جمله وانت ها و نیسان های مسقف، کامیون، ایسوزو، خاور و انواع ترانزیت های باری مسقف و بدون سقف و ضد ضربه امکان حمل ایمن هرگونه بار را به شما مشتریان عزیز می‌دهد. مهم نیست بار شما چه ارتفاع و یا چه حجمی دارد؛ باربری تک بار پارسیان در منطقه اکباتان اینجاست تا مشکل حمل بار را برای شما آسان کند.

صدور بیمه‌نامه و بارنامه در باربری محله اکباتان

باربری در محله اکباتان جهت رضایت خاطر و آسودگی مشتری از حمل بار، برای تمامی بارها بارنامه و بیمه‌نامه صادر می‌کند. این بیمه‌نامه ها همگی رایگان بوده و محدودیتی ندارد. بارهای شما از کوچکترین وسیله تا بزرگترین مانند گاو صندوق در پوشش این بیمه نامه ها قرار خواهد گرفت. بیمه نامه‌های معتبر بدین معناست اگر که به بار شما زیان یا خسارتی وارد شد، جبران این خسارت با باربری در منطقه اکباتان است.

راننده‌های حرفه‌ای باربری در محدوده اکباتان

باربری اکباتان با داشتن راننده های مجرب و حرفه‌ای روند حمل و نقل را تسریع می‌بخشد. رانندگان تنها با داشتن مهارت رانندگی نیست که به راننده‌ای حرفه تبدیل خواهند شد. مواردی دیگر نیز دخیل است. از جمله این موارد: آشنایی با خیابان های محلات شهر، آشنایی با ساعات ترافیک، در نظر گرفتن میانبرها و… است. باربری اکباتان با رانندگانی دارای سابقه کار باربری و حمل و نقل این امکان را برای شما فراهم کرده است.

مشاوره رایگان باربری در شهرک اکباتان

مشاوران تک بار پارسیان در باربری منطقه اکباتان با بر خط بودن به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما در زمینه مشاوره بسته‌بندی و حمل بار هستند. کافی است تلفن خود را بردارید و با باربری اکباتان به شماره ۰۲۱۴۴۹۵۴۱۱۸ تماس بگیرید. فایده مشاوره با تیم مشاوران باربری اکباتان این است که روند اسباب کشی منزل شما را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه به شما معرفی خواهند کرد.

محاسبه هزینه باربری در باربری محدوده اکباتان

هزینه باربری در باربری اکباتان با توجه نرخی است که از سمت اتحادیه مشخص گردیده است. طبق تعرفه های اتحادیه، هزینه باربری چندان بالا نیست و این یعنی تمامی همشهریان قادر خواهند بود از باربری ما استفاده کنند. یک باربری امن و مقرون بصرفه حق تمامی همشهریان است. اما در این میان مواردی هستند که طبق تعریفات اتحادیه بر قیمت باربری اضافه خواهند کرد.

قیمت ساعت اضافیقیمت هر سه ساعتنوع سرویسردیف
150400خاور داخلی1
50100کارگر خاور داخلی2
100250نیسان داخلی3
50100کارگر نیسان داخلی4
60200کارگر بسته بندی5
3 هزاربیمه هر میلیون6
بسته‌بندی اثاثیه منزل در اتوبار واقع در شهرک اکباتان

این موارد شامل:

نوع خودرو باربری می باشد (کامیون ، خاور ، کامیونت ، نیسان و وانت بار)

تعداد کارگر باربری (بصورت پیش فرش 4 نفر می باشد که شما می توانید تعداد را زیاد یا کم کنید.)

 مسیر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل (فاصله کیلومتری بین مبدا و مقصد جابجایی )

ساعت اضافی (در هر صورت اگر تیم حمل بار به دلیل مشکلات ساعت اضافی به کارگرفته شود توسط مشتری بایستی هزینه اضافی را پرداخت کند)

استفاده از خدمات (شما می توانید به عنوان مثال از خدمات بسته بندی نیز استفاده کنید که باربری پارسیان با دریافت هزینه یک تیم به همراه لوازم کامل بسته بندی به محل قبل از تیم بارگیری به محل اعزام می کند.(

تعداد طبقات و پیاده روی ( اگر هم در مبدا و هم مقصد تیم اسباب کشی به دلایل متفاوت که خودرو از محل بارگیری و تخلیه دور باشد و پیاده روی داشته باشد هزینه اسباب کشی منزل افزایش خواهد داشت)

درصورت نداشتن آسانسور باربری هم در محل و هم مقصد ، درصورت جابجایی لوازم سنگین مانند یخچال، گاوصندوق، پیانو، میز غذا خوری و… (کلیه لوازم سنگین) بر اساس تعداد طبقات جابجایی هزینه دریافت خواهد شد.

بسته‌بندی اثاثیه منزل در اتوبار واقع در شهرک اکباتان

بسته‌بندی از مراحل اساسی باربری است. بسته‌بندی اثاثیه شما توسط تیم باربری اکباتان انجام خواهد شد. باربری اکباتان با علم بر نوین ترین روش های بسته‌بندی، امکان بسته بندی ایمن را به شما خواهد داد. 

منظور از بسته بندی ایمن چیست؟

بسته بندی ایمن است که بار را شما را در طول حمل و نقل سالم نگه دارد. برای یک بسته بندی درست و ایمن شما نیاز به تجهیزاتی مثل کارتن های پنج لایه و سه لایه، استرچ رپ و بابل رپ، ضربه‌گیر های حباب‌دار و… دارید.

تفکیک وسایل بر اساس نوع و جنس

در باربری اکباتان بارهای شما مشتریان عزیز بر اساس نوع و جنس تفکیک خواهد شد. شکستنی ها، وسایل ظریف، اسباب آشپزخانه، دکور و… همه و همه بر حسب نوع و جنس خود بسته بندی خواهند شد. آنچه که ضروری و مورد نیاز شماست در دسترس تان قرار خواهد گرفت.

انتخاب باربری در شهرک اکباتان

باربری در اکباتان با داشتن چندین سال سابقه کار و مجوز رسمی؛ بهترین پیشنهاد برای یک باربری ایمن و مطمئن است. با توجه به خدمات ارائه شده و رضایت مشتریان گرامی از این خدمات، باربری اکباتان در زمره بهترین ها قرار گرفته است. تلفن را بردارید و با شماره‌گیری ۰۲۱۴۴۹۵۴۱۱۸، باربری اکباتان را در اثاث کشی همراه خود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

21 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

Ali.soleymani
ژوئن 13, 2022 14:00

بیمه نامه خیلی مهم هست معتبر حتماً بیمه نامه را تهیه میکنه خیلی خوشحال شدم که دیدمت تکبار پارسیان هم بیمه نامه صادر میکنه

بهترین باربری محله اکباتان خودتونید

عالی

بیمه نامه چیه ؟ یعنی مشکلی پیش اومد خسارت میدن؟

ممنون از تکبارر
جولای 28, 2022 00:53

💐💐

جواد عبودی
آگوست 1, 2022 23:27

👌👌

باربری مورد علاقه چون هیچقپ بد قولی نکردن

مجتبی اصلاحی
آگوست 3, 2022 09:12

بهترین باربری اکباتان و تهران

بهترین باربری اکباتان تکبار پارسیان
آگوست 6, 2022 22:51

مرسی از قیمت عالی

عالی بود
آگوست 8, 2022 01:06

خیلی خوبه حتی بیمه نامه دادن بهمون

حمیدرضا نوربخش
آگوست 8, 2022 22:07

من همیشه راضی بودم از تکبار
چه موقعیکه یه کمد برام جابجا کردن چه اسباب کشی بزرگ و سنگین

باربری خوبیه قیمتش یخورده کمتره بیمه هم میکنن

عباسعلی روستایی
آگوست 11, 2022 23:12

اکباتان اتو باربری خوب ندارن بجز همین تکبار پارسیان

خلیل ملکی
آگوست 12, 2022 22:17

خوب قیمت و خوش قول بودن وسایل آسیب ندید حین باربری

فقط یه شعبه برای باربری اکباتان دارید؟ آدرس دفتر رو میفرستید

حسن قالی فروش
آگوست 15, 2022 22:43

عالی من رضایت کامل دارم مرسی از مدیریت با درک تکبار پارسیان

سامان دارایی
آگوست 19, 2022 20:09

یکی از بهترین مدبربت نایب که دیدم برای باربری تک‌بار پارسیان بود

علی حسینی
سپتامبر 8, 2022 21:46

سلام وقتتون بخیر کد تخفیف هم میزارید توی سابت؟

بهترین باربری اکباتان

بهترین باربری اکباتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.