اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

باربری اثاثیه در غرب تهران

تک بار پارسیان حمل و باربری

باربری غرب تهران در تمام امور مربوط به اسباب کشی، از بسته بندی وسایل گرفته تا بار زدن داخل خودروها و رساندن به مقصد، در خدمت تمام خانواده های ساکن تهران و غرب تهران است.

وظایف اصلی  این  شرکت حمل و نقل و جا به جایی انواع بار است. اگر قصد عوض کردن خانه و آپارتمان و شرکت خود را  دارید و نیازمند  یک  نیروی  قدرتمند  در کار سخت اسباب کشی هستید، می توانید در اسرع وقت با شرکت های باربری تماس بگیرید.

حمل بار و اثاثیه منزل در غرب تهران

حمل بار از وظایف شرکت هایی است که مسئولیت باربری را بر عهده دارند. این شرکت ها برای فعالیت از اتحادیه های باربری یا وزارت راه و شهرسازی مجوز دریافت می کنند. برخی از باربری ها که مشغول فعالیت در این زمینه هستند، به شکل دفتر باربری هستند و به عنوان شرکت باربری ثبت نشده اند.

این نوع شرکت ها را به دو دسته شرکت باربری داخلی و شرکت باربری بین المللی تقسیم می کنند. اما شرکت های باربری داخلی نیز خود به دو دسته شرکت های  باربری شهری که به آنها  اتوبار هم گفته می شود و  شرکت های باربری بین شهری تقسیم می شوند. اگر شما نیاز داشته باشید که اسباب و  اثاثیه خانه یا شرکت خود را در داخل شهر جا به جا کنید، می توانید با یکی از دفاتر باربری شهری تماس بگیرید.

این شرکت های حمل و نقل خدمات مختلفی در اختیار  افرادی  که نیاز  به جا به جایی وسایل دارند می گذارند. این خدمات شامل بسته بندی وسایل، اجاره ماشین و همچنین در اختیار گذاشتن کارگرانی ماهر که در  امر حمل اثاثیه تجربه دارند می شود.

افرادی که در جا به جا کردن وسایل وسواس دارند و دوست دارند همه  چیز صحیح  و سالم و بدون هیچ  خسارتی از خانه قدیمی  به خانه جدیدشان منتقل شود، می توانند برای درخواست کارگر با این نوع شرکت ها تماس داشته باشند.

تک بار پارسیان

مزایای استفاده از باربری درون شهری

باربری درون شهری همراهی مطمئن برای کسانی است که می خواهند هر نوع اسبابی را در داخل شهر جا به جا کنند. به ویژه در زمان اثاث کشی خانه این باربری ها به شدت وجودشان لازم است. از مزایای استفاده از آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسته بندی کردن اصولی و درست و ایمن تمام وسایل به خصوص شکستنی ها
 • همراهی کارگران ماهر که در اسباب کشی تجربه کافی دارند
 • به کار بردن وسایل مناسب برای جا به جا کردن وسایل و بسته بندی آنها
 • داشتن خودروهای مناسب باربری مانند کامیون و کامیونت و وانت که ظرفیت بسیاری دارند
 • حفظ امنیت وسایل و مراقبت از آنها برای جلوگیری از آسیب دیدن و یا گم شدن آنها
 • داشتن سرعت و دقت کافی در حمل اسباب و اثاثیه
 • کاهش فشار و استرس ناشی از اسباب کشی
 • داشتن بیمه باربری و حمل و نقل بار و اثاثیه
 • به کار بردن لوازم مخصوص بسته بندی مثل استرچ رپ، دستگاه چسب زن، بابل رپ و کارتن مناسب و چند لایه و محکم

به خدمت گرفتن باربری غرب تهران در هنگام اسباب کشی به نوعی صرفه جویی در زمان نیز محسوب می شود.  به طور حتم، بردن وسایل از یک خانه به خانه دیگر یا از یک شرکت به جای دیگر دست تنها امکان پذیر نیست. شاید فکر کنید که می توانید از دوستان و آشنایان برای این کار کمک بگیرید. اما بهتر است به جای این کار از  افراد متخصص که  می دانند  چطور در کمترین زمان و با کیفیت بیشتر این کار را انجام دهند، کمک بگیرید.

به خصوص برای حمل وسایل سنگین مانند یخچال، پیانو، ماشین لباس شویی و ظرف شویی و گاو  صندوق های بزرگ بهتر است از افرادی استفاده کرد که در این کار تجربه کافی را دارا هستند تاکمترین آسیب درزمان حمل ونقل به آنها وارد شود. گاهی ممکن است در هنگام جا به جا کردن خسارت های جبران ناپذیری به این وسایل وارد شود که یک عمر پشیمانی را به دنبال داشته باشد.

برای گرفتن راهنمایی و مشاوره چگونگی  بسته بندی وسایل و انجام  کارهای  پیش و  پس از اسباب کشی نیز می توانید روی تک بار پارسیان باربری بهترین غرب تهران حساب کنید.

اتوبار غرب

انتخاب اتوبار مناسب در غرب تهران

با این که استفاده از باربری تک بار پارسیان در غرب تهران و تمام مناطق دیگر دارای مزایایی است، اما انتخاب شرکت نیز اهمیت دارد. انتخاب شرکت نامناسب با کارگران غیر  حرفه ای و  خودروهای غیر  استاندارد ممکن  است  مشکلات بسیاری را در امر اسباب کشی به دنبال داشته باشد. شرکت های باربری مجاز دارای مشخصات زیر هستند:

 • داشتن مجوز از اتحادیه یکی از  مهم ترین مشخصات شرکت های باربری است. شرکت های دارای مجوز در مقابل مشتریان خود احساس مسئولیت می کنند و در  صورت  هر  نوع  خسارتی  آن  را  پرداخت  خواهند کرد. این شرکت ها خود را در برابر کالاها و وسایلی که جا به جا می کنند مسئول می دانند تا آن را صحیح سالم و بدون خسارت به محل برسانند. بیمه کردن وسایل از دیگر خدماتی که شرکت های معتبر قادر به ارائه آن هستند.
 • داشتن وب سایت و فعالیت آنها در شبکه های اجتماعی موجب می شود که مشتریان بتوانند بازخورد افرادی را که پیش از آنها از این شرکت ها خدمات گرفته اند ببینند و بعد درباره آنها تصمیم گیری کنند.
 • ارائه قیمت بر اساس تعرفه باربری در تهران یکی دیگر از ویژگی های شرکت های معتبر است.

دشواری های انتخاب خدمات اتوبار نامعتبر

 انتخاب شرکت های مناسب برای جابه جایی وسایل مزایایی را به دنبال دارد، انتخاب خدمات باربری نامعتبر نیز به دشواری هایی منجر می شود:

 • آسیب وارد شدن به وسایل هنگام بسته بندی و حمل و نقل
 • برخورد نامناسب و غیر حرفه ای کارگران باربری
 • حاضر نشدن سر وقت در محل و بی مبالاتی در انجام کارها
 • گم و مفقود شدن وسایل در زمان جا به جایی و یا احتمال دزدیده شدنشان در صورت مراقبت نکردن صحیح
 • درخواست هزینه اضافه
 • پاسخگو نبودن در قبال خسارت های وارده

باربری غرب تهران کارگران  زن و  مرد  ماهر  را  برای بسته بندی لوازم به منزل یا شرکت شما می فرستد و برای حمل و نقل با توجه به اندازه بار و نیاز مشتری از خودروهای مناسب مانند  خاور، کامیون، کامیونت و وانت بار استفاده می کند. از آنجا که بسته بندی و جا به جا کردن هر نوع وسیله ای باید متناسب با آن صورت  گیرد،  تشخیص  این مورد به تخصص و مهارت فردی دارد که قرار است برای آن اقدام کند و کوچک ترین اشتباه ممکن است به مشکلات بزرگ منجر شود.

مشخصات کارگران باربری غرب تهران

یکی از مهم ترین بخش های باربری تک بار پارسیان کارگرانی هستند که  در  این  بخش مشغول کار هستند. به طور حتم این افراد با کارگرهای معمولی تفاوت هایی دارند. این اشخاص دارای ویژگی هایی هستند که عبارت اند از:

 • دارای فیزیک بدنی و قدرت مناسب برای حمل لوازم سنگین مثل یخچال
 • آشنا به امور حمل و نقل و نحوه جا به جا کردن تمام وسایل
 • دارای خصوصیات اخلاقی صبر، مهربانی، مسئولیت پذیری و امانتداری
 • دارای مهارت بسته بندی تمام اسباب از خرده ریزهای شکستنی آشپزخانه تا میز و صندلی ها
 • دارای دقت و سرعت در حین اسباب کشی
 • دارای مهارت چیدمان وسایل در وسیله نقلیه بدون آسیب دیدن و گرفتن جای زیاد

نکاتی کلی برای اثاث کشی آسان و بی دردسر

پیش از تماس با باربری تک بار پارسیان غرب تهران باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید اسباب کشی با کمترین دغدغه را پشت سر بگذارید.  قبل از این که بخواهید وسایل خود را به محل جدید انتقال دهید،  باید آنجا را برای پذیرش آماده کنید. محل را با دقت تمیز کنید.

جای وسایل را پیش از آوردن آنها تعیین کنید. حتماً در زمان بسته بندی روی آنها مشخص کنید که چه چیزی داخل بسته است. بهتر است قبل از این که آنها را ببندید و در کارتن ها بگذارید، دسته بندی  لازم  را  انجام دهید. به این ترتیب، کار بستن آنها خیلی راحت تر و سریع تر انجام خواهد گرفت. داشتن نظم و ترتیب در کار اسباب  کشی به طور قطع منجر  به سرعت عمل بیشتر کارگران نیز می شود.

بهتر است لوازم شخصی و گران بهای خود مثل طلا و جواهرات  خودتان به محل جدید ببرید و از واگذاری آنها به کارگران خودداری کنید. یکی دیگر از کارهایی که می توانید  خودتان  قبل  از  آمدن  کارگران و مشغول به کار شدن آنها انجام دهید، جمع آوری  فرش ها و  در صورت لزوم موکت ها است. این طوری کارگران فقط آنها را تا خودروی مورد نظر حمل می کنند.

اتوبار غ

اگرساکن غرب تهران هستیدو تصمیم دارید باربری درغرب تهران رابرای اسباب کشی خبر کنید، می توانید ازخدمات  باربری تک بار پارسیان استفاده کنید.

 کارهایی که بهتر است پیش از اسباب کشی انجام دهید،دور ریختن یا فروختن وسایل و لوازمی است که به آنها نیاز ندارید یا خراب شده اند و از کار افتاده اند. با این کار، زحمت جا به جایی بی دلیل را از روی دوش خود و کارگران را بر می دارید.

از مهم ترین لوازم خانه و آشپزخانه که در زمان حمل دردسرهای زیادی را متحمل شما و کارگران می کند، یخچال است. باید یادتان باشد که پیش از جا به جا کردن  یخچال  باید  آن را خالی کنید. این وسیله به تنهایی وزن زیادی دارد و بودن وسایل در آن هم وزن آن را بیشتر می کند وهم خطرناک است و ممکن است در زمان جا به جایی روی زمین بریزند. این نکات مهم را در زمان اسباب کشی حتماً مد نظر داشته باشید.

شاغل هستید و یا حوصله دردسر های بسته بندی لوازم را ندارید بهتر است از خدمات بسته بندی تک بار پارسیان استفاده کنید و بدون صرف وقت جابه جایی خود را انجام دهید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

Besiar ali va kamel tozih dadid

اعظم فرجی
ژوئن 11, 2022 13:24

بهترین باربری غرب تهران تکبار پارسیان هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.