اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

اتوبار و باربری در جنت آباد

محله جنت آباد به دلیل امکانات رفاهی، آموزشی و دسترسی راحت به سایر نقاط شهر مورد توجه ساکنین تهران قرار گرفته است. از این رو اثاث‌کشی به این محله بسیار افزایش یافته است. حمل و نقل بار و بسته بندی اصولی و ایمن بسیار سخت شده است. باربری و اتوبار در محدوده بلوار جنت آباد با ارائه خدمات بسیار در خدمت شما مشتریان عزیز است تا بتوانید یک اثاث‌کشی راحت و آسوده داشته باشید. سالها تجربه و رضایت مشتریان پیشین سبب تفاوت ما با سایر شرکت های باربری و اتوبار است.

خدمات باربری در بلوار جنت آباد

 • ارائه سرویس های متناسب با حمل و نقل و بار شما
 • جابجایی لوازم منزل از مبدا به شهرستان ها و مناطق استان تهران
 • بکارگیری نیروی انسانی مجرب و کار آزموده
 • استفاده از مجهزترین ماشین ها و امکانات حمل بار
 • حمل و نقل بار برای ادارات و ارگان های دولتی از مبدا به تمام تهران
 • ارائه بیمه نامه های معتبر برای تضمین بار مشتری
 • مشاوره 24 ساعته و میدانی
 • ماشین باربری موجود شامل: نیسان، خاور، ایسوزو، کامیونت و … که متناسب با بار شما موکت کاری شده و دارای سقف می‌باشند.

محدوده باربری در بلوار جنت آباد

محله جنت آباد در محدوده باربری شمال تهران و شمال غرب تهران قرار دارد. محله جنت آباد در منطقه 5 تهران واقع شده است که از غرب به محله شهران، از شمال به حصارک، از شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی می‌رسد.

بلوار جنت آباد از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت الله کاشانی ختم می‌گردد و از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهارباغ، خیابان ۳۵ متری لاله با این بلوار، چهارراه تشکیل می‌دهند.

از جمله خیابان‌های بزرگ که به این بلوار می‌رسند می‌توان خیابان‌های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد.

باربری در محدوده بلوار جنت آباد از مبدا جنت آباد قادر به حمل بار به تمامی مناطق دیگر و شهرستان های استان تهران می‌باشد. این امر به شما امکان می‌دهد با خیال راحت به مقصد خود برسید.

مشاوره 24 ساعته باربری در منطقه جنت آباد

گروه مشاوران باربری در محله جنت آباد با پشتیبانی 24 ساعته آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می‌باشند تا حمل و نقل و اسباب‌کشی منزل شما در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام شود. مشاورین باربری جنت آباد آنچه که سوال شما باشد را پاسخ خواهند داد. امکان مشاوره تلفنی و مشاوره میدانی از خدمات تمایز ما با سایر باربری هاست.

هزینه حمل بار در باربری جنت آباد

این روزها باربری‌ها ممکن است خارج از نرخ اعلام شده اتحادیه از مشتریان خود هزینه بیشتری بگیرند. باربری تک بار پارسیان با داشتن نرخ مصوبه اتحادیه، هزینه‌ای را از مشتری گرامی دریافت خواهد کرد که اتحادیه تعیین کنده آن است. در نتیجه شما متحمل هیچگونه هزینه اضافی نخواهید شد.

باید اضافه کرد در این میان عواملی هستند که بر اضافه شدن نرخ هزینه ها تاثیر می‌گذارند. از جمله این عوامل می‌توان به :

 • نوع خودرو باربری می باشد (کامیون، خاور، کامیونت، نیسان بار و وانت بار)
 • تعداد کارگر باربری (بصورت پیش فرش 4 نفر می باشد که شما می توانید زیاد یا کم کنید)
 • مسیر اسباب کشی منزل (فاصله کیلومتری بین مبدا و مقصد جابجایی )
 • ساعت اضافی (در هر صورت اگر تیم حمل بار به دلیل مشکلات ساعت اضافی به کارگرفته شود توسط مشتری بایستی هزینه اضافی را پرداخت کند)
بسته‌بندی اثاثیه منزل در جنت آباد

بسته‌بندی اثاثیه منزل در جنت آباد

آیا اسباب کشی منزل برای شما سخت است؟ آیا جمع آوری وسایل منزل و بسته‌بندی کردن آن پردردسر است؟ دیگر نیازی نیست نگران جمع کردن و بسته‌بندی وسایل منزل خود باشید، باربری بلوار جنت آباد با در اختیار داشتن کارگران فنی و کار آزموده به راحتی و در کمترین زمان تمامی وسایل منزل از قبیل تمامی اثاث‌ شکستنی و لوکس، مبلمان و وسایل سبک و سنگین منزل، حتی لباس ها و کفشهایتان را در پک های مخصوص بصورت بسیار زیبا و با کیفیت بسته بندی می‌کنند. همچنین اتوبار جنت آباد توجه خاص به انجام صحیح بسته‌بندی وسایل منزل و دفترکار در اسباب کشی دارد. در باربری در محدوده بلوار جنت آباد بسته بندی وسایل توسط کارگران آموزش دیده انجام میشود مسلما جای هیچ گونه نگرانی بابت شکستن یا معیوب شدن وسایل وجود ندارد و این مسئله یکی از افتخارات باربری تک بار پارسیان در محله جنت آباد برای خدمات رسانی به همشهریان عزیز می‌باشد.

تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل در باربری جنت آباد

باربری در بلوار جنت آباد با استفاده و بکارگیری کارتن های رگال‌دار برای لباسها، کارتن ها و باکس‌های محکم برای وسایل، استفاده از بابل رپ و استرچ رپ، استفاده از سلفون جهت محافظت در برابر گرد و خاک، استفاده از فوم و محافظ های ضد ضربه برای وسایل بزرگ و تفکیک وسایل براساس نوع و جنس بسته بندی را برای مشتری راحت می‌کند.

حمل اثاثیه منزل در محدوده بلوار جنت آباد

حمل اثاثیه منزل تک‌بار پارسیان درمحدوده بلوار جنت آباد با بهترین کارگران و برترین بسته‌بندی ها از کوچکترین تا بزرگترین اثاثیه منزل شما را بسته‌بندی می نماییم. با باربری و اتوبار بلوار جنت آباد نگران دیگر هیچ نگران حمل اثاثیه منزل خود نباشید که تمام وقت در خدمتتان خواهیم بود و با ارزان ترن قیمت و سلامت کامل اسباب کشی منزل شما را انجام می‌دهیم. ولی باید توجه داشته باشید باربری جنت آباد تنها محدود به اثاث خانه و دفاتر نیست، بلکه حمل و نقل اثاث ادارات و ارگان های دولتی نیز از توانایی های ماست.

در این مرکز همه نیروها از مدیر و مشاور گرفته تا راننده ها و کارگران حمل بار همه و همه افرادی زبردست با مهارت و کاردان هستند که در حیطه مسئولیت خویش مهارت و دانش مورد نیاز را دریافت کرده اند و با مهارت تمام به هموطنان خود خدمت می کنند.

اعزام نیروی باربری متخصص در جنت آباد

استفاده از خدمات (شما می توانید به عنوان مثال از خدمات بسته بندی نیز استفاده کنید که تک بار پارسیان با دریافت هزینه؛ یک تیم به همراه لوازم کامل بسته بندی اثاثیه منزل قبل از تیم بارگیری به محل اعزام می کند.( تعداد طبقات و پیاده روی ( اگر هم در مبدا و هم مقصد تیم اسباب کشی به دلایل متفاوت که خودرو از محل بارگیری و تخلیه دور باشد و پیاده روی داشته باشد هزینه اسباب کشی افزایش خواهد داشت) همچنین درصورت نداشتن آسانسور باربری هم در محل و هم مقصد، درصورت جابجایی لوازم سنگین مانند یخچال، گاوصندوق، پیانو، میز غذا خوری و… (کلیه لوازم سنگین) بر اساس تعداد طبقات جابجایی هزینه دریافت خواهد شد.

اعزام نیروی باربری متخصص در جنت آباد

یکی از خدمات ویژه اتوبار و باربری در بلوار جنت آباد اعزام کارگر حمل بار حرفه ای اسباب‌کشی و متخصص باربری و بسته‌بندی اثاثیه منزل و اداری به مناطق تحت پوشش خدمات باربری. اتوبار چیتگر متخصص اسباب‌کشی و بسته‌بندی اثاثیه با همکاری بهترین و با سابقه ترین کادر اثاث کشی منزل ضامن کیفیت کار و عدم خسارت با اثاثیه شماست.

ارائه بیمه نامه های معتبر برای تضمین بار مشتری

بیمه نامه های باربری جنت آباد همگی دارای اعتبار هستند. قبل از بارگیری وسایل، بعد از ارزش سنجی بار شما بیمه نامه برای مشتری صادر می‌شود. در صورت بروز هرگونه آسیب و خسارت، که احتمال به وقوع پیوستن آن بسیار کم است، جبران خسارت شما با باربری جنت آباد خواهد بود.

مزایای همکاری با باربری جنت آباد

از جمله مزایای همکاری با باربری در محدوده بلوار جنت آباد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی در زمان
 • کمترین صدمه به اثاثیه  
 • جابجایی لوازم با روش اصولی و حرفه ای
 • کمترین صدمه به اثاثیه
 • صرفه جویی در هزینه

بهترین باربری در محدوده جنت آباد

شرکت باربری تک بار پارسان بهتیرن باربری در محدوده بلوار جنت آباد است چون:

باربری منظم و سروقت: کافی است که با ما تماس بگیرید نیرو های ما در زمان تایین شده در محل کار حضور دارند و با بسته بندی منظم و باربری دقیق سلامت اثاثیه شما را تامین میکنند. و همچنین تجربه و دانش کادر باربری و سالها سابقه در کار باربری و مجوز رسمی باربری مرزداران از جمله تمایزات این باربری با باربری های دیگر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.