اتو باربری, باربری پارسیان, اتو باربری پارسیان, تکبار پارسیان

اتوبار و باربری در بلوار فردوس

اتوبار و باربری در محدوده بلوار فردوس

از دیرباز تا به اکنون هرچه انسان رو به جلو می‌رود نیازهای وی به امکانات و تجهیزات جدید، بیشتر از قبل احساس می‌شود. برای همین ما درجامعه ای زندگی می‌کنیم که همواره باگذر زمان و گسترش ارتباطات، ایده های نو و فناوری های جدید روی کار می‌آیند. اتوبار تک بار پارسیان در محدوده بلوار فردوس ازجمله موسساتی است که خدمات خود را مطابق با مدرن‌ترین امکانات و فناوری‌های روز به هموطنان عزیز خود ارائه می‌دهد.

تک بار پارسیان در زمینه حمل بار تمام مناطق تهران از جمله بلوار فردوس تهران فعالیت می‌کند. باربری در محدوده خیابان فردوس سعی در انجام تمامی مراحل اثاث‌کشی منزل به صورت اصولی در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون هیچ صدمه ای به وسایل و لوازم بار را دارد. پس دیگر نگران نبود زمان کافی نباشید ما با بهترین تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل و وسایل حمل بار خدمات باربری را برای همشهریان عزیزمان به بهترین شکل انجام می‌دهیم.

باربری در محدوده بلوار فردوس چه غرب و چه شرق باشد درطی چند سال اخیر توانسته از بهترین شرکت های حمل اثاثیه منزل به شمارآید. اگر می‌خواهید اسباب کشی منزل تان در سریع‌ترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه انجام شود با ما تماس بگیرید و ازکارشناسان و خدمات مشاوره ای ما به صورت رایگان بهره بگیرید. همچنین ما برای سهولت درکار و امکان مطالعه و اطلاع شما عزیزان ازشرکت و تمامی خدمات ارائه شده توسط آن یک وبسایت تخصصی ازشرکت اتوبار تکبار پارسیان در محله فردوس طراحی کرده ایم. بنابراین پس از کسب اطلاع ازخدمات ما با خیال آسوده حمل بار و اثاثیه خود را به ما بسپارید و خاطره ای شیرین را برای خود به ارمغان بیاورید.

بهترین باربری در بلوار فردوس

تک بارپارسیان بهترین حمل بار در بلوار فردوس است زیرا مناسب ترین و ارزان ترین قیمت را نسبت به دیگر باربری ها در این منطقه دارد. علاوه براین خدمات خاصی که تک بار پارسیان به مشتریان خود ارائه می‌دهد موجب شده تا از دیگر باربری ها متمایز شود و بیشترین آمار رضایت ساکنان بلوار فردوس را به خود اختصاص دهد. اتوباربلوارفردوس با دراختیارداشتن یک تیم کارکشته و حرفه ای بصورت 24 ساعته با به روزترین فناوری، بهترین و سریعترین خدمات حمل بار را در محدوده خیابان فردوس تهران به همشهریان عزیزخود ارائه می‌دهد.  

خدمات باربری در بلوارفردوس

– بهترین و سریع‌ترین حمل بار در محدوده بلوار فردوس توسط شرکت معتر تک‌بار پارسیان صورت میگیرد.

-کادر متعهد و حرفه‌ای

– استفاده از ماشین های مخصوص حمل بارموکت کاری شده مانند: خاور و کامیون‌های مسقف و روباز، نیسان بار، ایسوزو، وانت بار و ماشین 6 متری

– استفاده از پرسنل خانم و آقا

 – صدور بیمه نامه دولتی رایگان

– صدور بارنامه رایگان

 – دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران

 – ارائه خدمات شبانه روزی

– بسته بندی،حمل بار و چیدمان اثاثیه به سلیقه مشتریان با فن آوری های به روز

– ارائه خدمات کارشناسی و مشاوره ای  رایگان

– بکارگیری تجهیزات به روز هنگام بسته بندی لوازم واثاثیه منزل مانند: کارتن چندلایه و محکم، سلفون، نایلون حباب دار(بابل)، ضربه گیر، چادر، پتو

هزینه باربری در بلوار فردوس

موارد زیادی در کرایه باربری بلوار فردوس تاثیر دارد از جمله: مسافت مبدا تا مقصد، حجم بار، تعداد طبقات ساختمان، تعداد ماشین حمل اثاثیه منزل، تعداد کارگران بکار گرفته شده در کار، نوع بار وسایل سنگین مانند تردمیل و گاوصندوق و ساید بای ساید و…متغییر است. این موضوع درنهایت می‌‌‌‌‌تواند برروی هزینه های نهایی تاثیرگذار باشد اما با این حال باربری در محدوده بلوارفردوس به شما این اطمینان را می‌دهد که تمام هزینه ها بر اساس تعرفه نرخ نامه های اتحادیه باربری می‌باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از شما گرفته نمی‌شود.  

محدوده باربری در بلوار فردوس

شرکت حمل و نقل در بلوار فردوس غرب و شرق، بلوار فردوس یک منطقه ای است که از چند مسیر می‌توان وارد آن شد از سمت همت یا حکیم شمال به جنوب اتوبان ستاری یا اتوبان باکری میشود وارد بلوار فردوس شد وبلوار فردوس منطقه ای در غرب تهران است که خیلی خوش آب و هوا و پاساژهای زیادی در این منطقه درست شده است و مطب های زیادی در این منطقه هست، شرکت تک پارسیان در محدوده بلوارفردوس به طورشبانه روزی در خدمت شما سروران گرامی می‌باشد.

حمل بار واثاثیه منزل در بلوار فردوس

حمل بار و اثاثیه منزل در بلوار فردوس

بسته‌بندی اثاثیه منزل و انتقال آنها به تنهایی کار سختی است زیرا هم به تعداد نفرات زیادی نیاز هست و هم اینکه به تخصصی نیاز دارد که اصولی این کار را برایتان انجام دهد. درحالی که هیچ ضمانتی وجود ندارد که همه وسایل ها سالم به مقصد برسند. اما زمانی که این کار را به دستان شرکت حمل ونقل تک بار پارسیان در محدوده بلوار فردوس می‌سپارید خیالتان از هرجهت راحت و آسوده میشود که افرادی ماهر و کار آزموده کار بسته‌بندی و انتقال را به درستی انجام می‌دهند و همه‌‌ ی اثاثیه سالم به مقصد می‌رسند. همچنین وجود بیمه نامه معتبربرای بارو اثاثیه تان موجب دلگرمی و امنیت خاطرشما عزیزان از خدمات باربری بلوارفردوس می‌شود. اگر حمل بار از بلوار فردوس به شهرستان دارید نگران نباشید شرکت باربری بلوار فردوس در این منطقه کلیه بارهای شما را بیمه و بارنامه دولتی صادرمی‌کند.‌

نحوه بسته بندی اثاثیه در بلوار فردوس

نحوه بسته‌بندی اثاثیه در بلوار فردوس

دربسته بندی لوازم منزل از کارتن های چندلایه و محکم مخصوص بسته بندی، کارتن های رگال دار برای بسته بندی لباس های آویز، چسب قوی و مخصوص بسته بندی، نایلون های حباب دار(بابل)،سلفون و… بکار برده می‌شود.      

از یک تا چند روز قبل از اثاث کشی منزل بهتراست بسته بندی انجام شود. در ابتدا وسایلی که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند بسته‌بندی می‌شوند. درون کارتن ها حتی برای مقداری خالی نمی‌ماند و با بابل و… برای پرکردن آن استفاده می‌شود. ابتدا وسایل کوچک را بسته‌بندی می‌کنیم و سپس وسایل بزرگ. برای وسایل شکستنی از جعبه های کوچک و برای لباسها از کارتن های رگال دار استفاده می‌شود.

بهترین زمان اسباب‌کشی

 تا به اینجای مطالب باید به این نکته پی برده باشید که اثاث‌کشی یک کارساده و پیش و پا افتاده نیست و نیاز به تخصص و مهارت مخصوص به خود را دارد. اما برای اینکه جابه‌جایی لوازم منزل به بهترین و سریع‌ترین نحو ممکن انجام شود بهتر آن است که یک روز قبل از تاریخ اسباب‌کشی با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.  

دلایل انتخاب اتوبار در بلوار فردوس

امروزه با توجه به تخصصی شدن امور، حمل اثاثیه منزل همواره به یکی از مسائل اصلی و مهمی تبدیل شده که افراد با آن روبه رو هستند. بنابراین حمل بار همانند دیگر کارها نیاز به تخصص خاص خود دارد تا در هنگام بارگیری و حمل بار آسیبی به اساس و لوازم وارد نشود. برای مثال روند جابه‌جایی مبلمان و اثاثیه یا جابه‌جایی لوازم سنگین وزنی مانند یخچال های ساید بای ساید یا پیانو و یا گاوصندوق ها، یکی از مهم ترین و سخت ترین کارهایی است که در باربری ها انجام می شود. جابجایی مبلمان، نیاز به تخصص و مهارت هایی دارد که پرسنل مبلمان باربری در محدوده بلوارفردوس تک بارپارسیان ازآن بهره مند هستند. همچنین باربری بلوار فردوس در طی سالها خدمت جلب رضایت مشتریان از اولویت های برتر آن می‌باشد.

پیدا کردن باربری و اتوباری که خدمات خوب و با کیفیتی ارائه دهد، کار دشواری است. تعداد زیادی از باربری ها در منطقه فردوس مشغول به کار هستند اما مسئله اینجاست که کارهای باربری را هنوز با روشها و متدهای فسخ شده انجام می‌دهند. این امر باعث می‌شود تا لوازم منزل شما به صورت درست و اصولی آن بارگیری و حمل نشود و به اثاثیه شما آسیب برسد و خاطره ای تلخ برای شما به جا بماند. برای جلوگیری از خسارت های احتمالی ناشی از فرایند انتقال اشتباه باید روی یک شرکت کاملا تخصصی که دارای روش های خاص بر اساس آخرین و به‌روزترین متدهای جهانی است حساب کنید. باربری و اتوبار در خیابان فردوس با اصولی‌ ترین و جدیدترین روش های باربری، آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

35 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

مرتضا جاوید
جولای 21, 2022 10:16

هم بیمه نامه میدید هم بسته بندی میکنید قیمت هم کع عالیه✅

مجتبی اصلاحی
جولای 22, 2022 22:34

👍👍👍✔

اسدالهه
جولای 23, 2022 23:36

چه خوب!!!!

واتساپ هم دارید؟

امید فهندژ
آگوست 1, 2022 23:27

🤝🤝🤝رضایت دارم

ارجمند. امیر۷۳
آگوست 2, 2022 21:05

پربرکت باشید

عالی بود کارگرا هم زرنگ و مودب بودن
آگوست 3, 2022 09:13

علی مجد

بهترین باربری بلوار فردوس
آگوست 6, 2022 22:51

عالی

بسیار عالی

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی
آگوست 9, 2022 22:23

خوب بود

پنج ستاره

مسجدی نیا
آگوست 11, 2022 23:11

سلام خسته نباشید بسته بندی خوب بود و هزینه اضافی هم نگرفتن

جواد آقا تهرانی
آگوست 12, 2022 22:18

یکم وسایل زیاد بود کارگران اذیت شدند اما خوشحالم تکبار پارسیان رو انتخاب کردم

زعفرانی
آگوست 14, 2022 22:42

یکی از بهترین اتو باربری بلوار فردوس هستن مخصوصا اینکه کارگران خیلی زرنگ و سریع کارو انجام میدت

احمد بازاری
آگوست 15, 2022 22:31

سلام یک سوال داشتم ، بیمه نامه چقدر اعتبار دارد ؟

نوبت دهی آنلاین هم دارید ؟

من و داداشم چند بار سفارش جابجایی ازتون داشتیم و واقعا بهترین باربری بلوار فردوس هستین

مجید حامی
آگوست 29, 2022 23:34

👍👍🥰

باربریه خوبیه
آگوست 29, 2022 23:34

یکی از بهترینا در اتو باربری هستین

من یه سفارش باربری. دارم بلوار فردوس تا سمنان میبرید؟

بیمه نامه چطور تضمین دارن

بهترین باربری بلوار فردوس

بیمه نامه فقط برای تهرانه یا همه اسباب کشیا؟

پنج ستاره
سپتامبر 4, 2022 22:22

ممنون از مدیریت تکبار

یکی از بهترین سایتهای بارلری

خیلی راضی بودیم

ما تقریبا هر هفته جابجایی وسایل و ارسال وسایل داریم که تکبار عالیه

کالا های قیمتی رو خیلی مواظبن

محمود مولایی
سپتامبر 8, 2022 21:47

ببخشید باربری اکباتان تا جنوب کشور قبول میکنید ؟ عجله هم داریم

محمود مولایی
سپتامبر 8, 2022 21:48

ببخشید باربری بلوار فردوس تا جنوب کشور قبول میکنید ؟ عجله هم داریم

بهترین باربری بلوار فردوس

بهترین باربری بلوار فردوس

مثبت میدم به این شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.